Narty STOCKLI Laser WRT + SRT12 Carbon 2024

8 100,00 zł

Zainspirowany wyścigami, stworzony z myślą o najwyższych wymaganiach: wyścigowe DNA w jednej narcie. Laser WRT łączy w sobie zalety nart do slalomu giganta z zaletami nart slalomowych, dzięki czemu jest idealną nartą na stoki. Niezależnie od tego, czy są to krótkie, czy długie zakręty, Laser WRT reaguje szybko i elastycznie. Dzięki nowym wstawkom z włókna węglowego pod drewnianym rdzeniem jest jeszcze bardziej responsywny i wyraźnie przyspiesza na zakrętach. A wszystko to bez utraty stabilności i płynności. W skrócie: Laser WRT zapewnia dużą prędkość, precyzję skrętów i niewiarygodną moc.

Wersja z sztywną płytą Carbon.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość

Swiss Made

Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

  • Taliowanie: 118-66-100
  • Promień skrętu: 14,8m (172cm)
  • Wyprodukowano: w Szwajcarii
  • Konstrukcja: Sandwich System
  • Wierzch: Poliamid
  • Ślizg: Racing Graphite
  • Technologie: SME, FEC, CSC, CPT

SME - Solid Metal Edge

Szersze krawędzie stosowane w nartach Stockli zwiększają ilość serwisów i wydłużają żywotność nart..
Zalety:
- Dłuższe życie narty (także w wypożyczalniach).
- Możliwość częstszego wykonywania serwisu.

Technologie-Bild_0018_FEC.png

FEC - Full Edge Contact

Nieco poszerzone na dziobie (a w przypadku nart GS, także na piętce) narty.
Zalety:
- Łatwiejsza inicjacja skrętu.
- Lepsza przyczepność dzięki wydłużonej linii kontaktu krawędzi ze śniegiem

 

CSC - Carbon Steering Control

Umieszczony w dziobie narty pas kompozytu został wklejony jedynie na końcach. Podczas ugięcia narty nie zakłóca jej naturalnego ugięcia. Jednak w przypadku odprostowania narty napina się i blokuje nadmierny przeprost.
Zalety:
- Idealna kontrola, nawet w niesprzyjających warunkach.

Technologie-Bild_0024_SMElight_1.png

CPT - Carbon Power Turn

Carbonowe pasy umieszczone pod drewnianym rdzeniem wokół obszaru wiązań. Ułożone wzdłuż narty włókna węglowe ulegają naprężeniu w fazie inicjacji skrętu, odprężają się na wyjściu, zapewniają atomowe przyśpieszenie.
Zalety:
- Jeszcze lepsze przyśpieszenie
 

NARTY, PŁYTY I WIĄZANIA – DOPASOWANE DOKŁADNIE DO TWOICH POTRZEB

Właściwa narta to tylko jeden element, kluczowa jest również płyta i odpowiednie wiązanie. Ponieważ w zależności od wybranego wiązania i płyty, odczujesz krytyczne różnice, jeśli chodzi o wydajność. Dlatego w Stöckli oferujemy różne zestawy opraw płytowych, które całkowicie spełniają Twoje indywidualne preferencje.

LINIA SRT - ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O NAJWYŻSZYCH WYMAGANIACH

Wiązania Stöckli Racing Team reprezentują absolutną moc, najwyższą wydajność i niesamowitą lekkość. W zależności od preferencji dostępne są dwie różne płyty ze zintegrowanym systemem Fullflex: SRT Carbon lub SRT Speed ​​Plate.
 

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser WRT + SRT12 Carbon 2024

Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody