-40%

Narty skitour FISCHER TRANSALP 82 2023

1 079,40 zł Zniżka 40%
1 799,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1259.30 zł

Ograniczenia są tylko w naszej głowie.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

fischerbanner.jpg

Narty skiturowe Fischer Transalp 82 to sprzęt dedykowany skiturowcom na średnim poziomie zaawansowania. Wytrzymała konstrukcja nart idzie w parze z ich niską wagą.

Sandwich Sidewall

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION

Połączenie drewnianego rdzenia i sztywnych ścianek bocznych z wytrzymałego tworzywa ABS w klasycznej konstrukcji Sandwich Construction zapewnia odpowiednią sprężystość, świetne odbicie i wytrzymałość krawędzi.

Tour ROCKER

Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Airt Tec

Carbontech

Aeroshape

Konstrukcja narty pozwalająca na osiągnięcie maksymalnych prędkości przy zachowaniu pełnej stabilności.

SINTERED BASES

Spiekany ślizg jest bardziej odporny mechanicznie i pozwala na dużo lepsze nasączenie smarem. Rzadziej ulega uszkodzeniom i znacznie dłużej może być serwisowany.

Sintered Basis

Carbontech

Carbon Tex

Wyjątkowo mocne i lekkie włókna węglowe owienięte wokół rdzenia w formie pojedyńczej elastycznej warstwy zwiększają sztywność poprzeczną i stabilność nart.

Air Tec
Specjalna budowa drewnianego rdzenia redukująca masę o 25% bez utraty właściwości narty. Konstrukcja pozostaje sprężysta i stabilna.

Sintered Basis

Dodatkowe informacje o Narty skitour FISCHER TRANSALP 82 2023

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Wiązania
Brak w zestawie

Specyficzne kody