-20%

Narty VOLKL Deacon V-WERKS + LowRide XL 13 FR VWerks Demo GW 2023

4 720,00 zł Zniżka 20%
5 900,00 zł

DEACON V.WERKS

All Mountain at its best – wyposażony w innowacyjne Tailored Carbon Tips i Tails od Völkl, ekstremalnie sportowy, wszechstronny i lekki model Deacon V.WERKS oferuje wszystko, co ma do zaoferowania sztuka budowy nart.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Volkl banerDEACON V.WERKS

Zawsze, gdy myślimy, że lepiej już się nie da, zespół BiR Völkl udowadnia nam, że się mylimy. Tak właśnie jest z wersją V.Werks Edition nart Deacon.

Model premium o szerokości środkowej 84 mm i masie zaledwie 1830 g (przy długości 177 cm, bez wiązania) wyróżnia się innowacyjnymi Tailored Carbon Tips i Tails. Nigdy dotąd nie było możliwe tak precyzyjne przeniesienie siły na strefy o największym obciążaniu, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości wykorzystania pełnej dynamiki i trwałości narty. Włókna karbonowe wykorzystano tu nie w postaci włókniny, lecz rozmieszczono je na całym korpusie w procesie nawlekania w taki sposób, aby ich ułożenie i grubość były optymalnie dopasowane do każdego punktu narty. Charakterystyka narty podczas jazdy w znacznym stopniu wynika z właściwości w strefie dzioba i pięty. Właśnie tam znajduje się najwięcej karbonu, tak aby zmaksymalizować korzyści. Wynikiem jest imponująca zwinność i szybkość reakcji na wszystkich stokach przy zdumiewająco niskich nakładach siły.

Również w tym przypadku w nartach zastosowaliśmy innowacyjną technologię 3D Radius Sidecut. Design Tip Rocker i Tail Rocker można dzięki temu wykorzystać do trzech nachodzących na siebie promieni, co przekłada się na duży spokój podczas jazdy i stabilność przy dużych prędkościach oraz wymagających warunkach na stoku.

Aby jeszcze lepiej poprawić przeniesienie siły i tłumienie, Deacon V.Werks produkowane są z ramą titanalową o grubości 0,7 mm, wspomagającą obciążone strefy przy dziobach i piętkach. Ta bardzo zaawansowana technicznie konstrukcja umożliwia zupełnie nowe połączenie trwałości i wytrzymałości na dużą prędkość.

System wiązań IPT Lowride jest lżejszy od poprzedniego modelu i został starannie zintegrowany z korpusem narty, dając niesamowite przeniesienie siły.

Dlatego ci, którzy szukają ekstremalnie wszechstronnej, mocnej, superlekkiej narty all mountain o silnie sportowym zacięciu, która dodatkowo umożliwia swobodną jazdę we wszystkich możliwych warunkach, powinni poważnie zastanowić się nad wyborem Deacon V.Werks.

Właściwości:

 • DŁUGOŚĆ PROMIEŃ TALIOWANIE
 • 167 (R1) 21, (R2) 13, (R3) 18 132_84_115
 • 172 (R1) 23, (R2) 14, (R3) 19 132_84_115
 • 177 (R1) 24, (R2) 15, (R3) 21 132_84_115
 • 182 (R1) 26, (R2) 16, (R3) 22 132_84_115
 • ROCKER - Tip & Tail Rocker
 • RDZEŃ - Hybrid Multilayer Woodcore
 • ŚLIZG - P-Tex 4505
 • WIĄZANIE - Lowride XL 13 FR VWerks Demo GW
 • POZIOM NARCIARZA - Zaawansowany, Profesjonalny
 • WYDAJNOŚĆ NA TWARDYM ŚNIEGU 8/10
 • WYDAJNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH 10/10
 • DYNAMIKA DŁUGICH SKRĘTÓW 10/10
 • ZWINNOŚĆ KRÓTKICH SKRĘTÓW 8/10
 • POZIOM NARCIARZA 8/10
 • WYDAJNOŚĆ W PUCHU 2/10

csm_Voelkl-3D.Ridge-Topsheet_1805d0eb12.jpg

CARBON FIBER FUNCTIONAL PLACEMENT

Technologiczna „wisienka na torcie” - unikalne ułożenie karbonu w rdzeniu nart – nie jest to jednorodny arkusz karbonu, lecz siatka indywidualnych strun włókien węglowych. Największa ich koncentracja to dziób i piętka – czyli strefy od których zależy dynamika i precyzja nart.

3D RADIUS SIDECUT

Trzy Promienie W Jednej Narcie Dla Maksymalnej Wszechstronności I Stabilności Przy Dużej Prędkości

3Dglass.jpg

3D HYBRID MULTILAYER WOODCORE

Bardzo dynamiczny drewniany rdzeń. Od zewnątrz twardze gatunki drewna - buk i topola. W środkowej części mix buk, topola i lekki syntetyczny icocore.

3D.RIDGE

Niezwykle efektywna, efektowna konstrukcja nart Völkl. 3D.Ridge to charakterystyczny karbonowy grzbiet, biegnący przez całą długość deski. Pod nim kryje się drewniany rdzeń, który zapewnia większą sztywność oraz lepszą stabilizację. Jest najgrubszy w miejscu wiązania, gdzie narta przenosi największe siły. Idąc stronę przodów, tyłów i krawędzi, grubość rdzenia jest redukowana, a jego rolę zapewnienia sztywności i stalilności przejmuje karbonowa powłoka i tłumik drgań UVO. Taki kształt rdzenia, w połączeniu z nową geometrią, znacznie zmniejsza bezwładność narty w skrajnych miejscach oraz pozwala na harmonijny rozkład jej sztywności, zwiększając dzięki temu czucie podłoża. Zwiększona sztywność poprzeczna, dzięki natychmiastowej reakcji na impulsy narciarza, ułatwia manewrowanie nartą. Uzyskana niska waga narty, przy zachowanych parametrach jezdnych, w niesamowity sposób potęguje możliwości sprzętu. Dynamikę nart z 3D.Ridge można śmiało porównać od bardzo lekkich bolidów Formuły 1, w których zamontowane są silniki o dużych mocach.

Powered by titanium
Full Sidewall

IPT LOWRIDE XL

Specjalnie do szerszych nart: 10mm niższa pozycja zwiększa zwinność i pewność prowadzenia nart.
KLUCZOWE ZALETY:

 • Oddzielny przód i tył wiązania dla zwiększenia elastyczności narty częsci centralnej
 • Mniej wysiłku potrzebnego do dociśnięcia narty 
 • Większa zwinnośc w krótkich skrętach

PRZEZNACZENIE:

Trudne i mieszane warunki śniegowe

Base P-TEX 4504

Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, oprócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku. P-TEX 4500 jest wyjątkowo szybki i stosowany wyłącznie w najszybszych sportowych nartach Volkl. Przy produkcji ślizgu użyto specjalnych dodatków zwiększających przewodzenie termiczne i elektryczne, wpływając na poprawę ślizgu i zwiększają maksymalną prędkość.

P-Tex 4500

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL Deacon V-WERKS + LowRide XL 13 FR VWerks Demo GW 2023

Przeznaczenie
Męskie
Taliowanie
132_84_115
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
XTD Tip & Tail Rocker, 3D.Ridge, 3D.Glass, 3D FullSensorWoodcore, Full Sidewall, Titanal Frame, P-Tex 4504
Wiązania
Marker LowRide XL 13 FR VWerks Demo GW
Promień skrętu
167cm - (R1) 18, (R2) 13, (R3) 21, 172cm - (R1) 19, (R2) 14, (R3) 23 177cm - (R1) 21, (R2) 15, (R3) 24 182cm - (R1) 23, (R2) 16, (R3) 26

Specyficzne kody