-2 000,00 zł

Narty ATOMIC REDSTER S9 REVO S + X 12 GW Red/Silver 2024

3 499,00 zł Zniżka 2 000,00 zł
5 499,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3599.00 zł

Atomic Redster S9 Revo S to narty slalomowe z 65-letnim doświadczeniem w wyścigach. Technologia Revoshock zapewnia szybkie skręty i stabilność jazdy.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic Redster S9
Atomic Redster S9 Revo S jest przeznaczony dla narciarzy, którzy czują się jak w domu, korzystając z bramek lub rzeźbiąc okopy na lokalnych stokach. To narty slalomowe, które chcą jechać szybko. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię Revoshock firmy Atomic, Redster S9 Revo S przyspiesza na każdym zakręcie i pożera oblodzone poranne stoki, pozostawiając Ci stabilną, wydajną jazdę. Konstrukcja Ultrawall zapewnia narciarzom moc i przyczepność na krawędziach dzięki pełnej ściance bocznej i trwałości wykończenia CAPi. Podwójna warstwa laminatu Titanium Powered współpracuje z rdzeniem Power Woodcore, aby narty były sztywne i żwawe od krawędzi do krawędzi.

Parametry jezdne:

Trasa: 100%
Miękki śnieg: 00%
Prędkość: 95%
Komfort: 25%

Geomteria

DŁUGOŚĆ NART 155 160 165 170
SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM) 115 116.5 118 119.5
SZEROKOŚĆ W TALII (MM) 68 68 68 68
SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM) 101 102.5 104 105.5
PROMIEŃ (M) 11.3 11.9 12.5 13.1

  

Revoshock

technologię Redster Revoshock zamienia niechciane wstrząsy w dającą pewność stabilność i niezrównane przyspieszenie.

STABILNOŚĆ

Wykorzystując serię ze stali sprężynowanej modułowej, która każda zawiera wbudowany elastomer absorbujący nierówności i wstrząsy uzyskaliśmy coś w rodzaju zawieszenia do nart. Dzięki temu narty jadą stabilnie i pewnie niezależnie od tego ukształtowania podłoża.

PRZYŚPIESZENIE

Revoshock nie tylko absorbuje wstrząsy — ale również odbija je, dzięki temu oprócz niespotykanej dotąd stabilności uzyskasz przyspieszenie i jeszcze sprawniej przejdziesz ze skrętu w skręt.

REVO ATOMIC


Atomic REVO Ultrawall


ULTRAWALL
Solidna nowa ściana boczna zastosowana w nowym Redster Revoshock firmy Atomic. Ultrawall zlokalizowany od podstawy do górnej ściany bocznej, która zapewnia kontrolowane przenoszenie mocy, zwiększoną przyczepność krawędzi i ulepszone przyspieszenie. Ultrawall oferuje wyjątkową odporność na zarysowania i wgniecenia.


Power Woodcore
Wyjątkowy rdzeń drewniany wykonany z dwóch gatunków drewna, twardego jesionu i lekkiej topoli. Tworzy to bardzo sztywny i sportowy rdzeń specjalnie do szybkich, sportowych nart Atomic-a.

Woodcore


Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.


Active Camber


Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC REDSTER S9 REVO S + X 12 GW Red/Silver 2024

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Wiązania
X 12 GW

Specyficzne kody