KJUS_FW2021_Kids_SnowRock_FabianGattlen_4

Bądź gotowy na wyjazd narciarski ⛷

Każdy chyba słyszał o dekalogu narciarza – 10 wytycznych międzynarodowej federacji narciarskiej, które dotyczą tego, w jaki sposób zachować się na stoku. Widziałeś te wytyczne nie raz – czy to w prasie, czy w regulaminie danego stoku. Dzisiaj skupimy się na tym, co federacja umieściła na pierwszym miejscu swojego zestawienia. Chodzi oczywiści o „wzgląd na inne osoby”… i kwestie sprzętu.

Czytaj więcej

Jak przygotować się do skitouringu?

Jak płynnie zejść z roweru i wsiąść na narty? | sklep Narty Warszawa

ATOMIC Ski tour

Kolarstwo to sport sezonowy. Oczywiście jest wielu kolarzy, którym mróz i śnieg nie przeszkadzają, ale dla zdecydowanej większości z nas, zima oznacza koniec jazdy. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o jeździe górskiej lub typowo turystycznej. Okazuje się jednak, że narciarstwo doskonale uzupełnia się z tego rodzaju aktywnością. Nie chodzi nam jednak o typową jazdę na stoku. Jest inna odmiana narciarstwa, która zyskuje coraz większą popularność wśród kolarzy. Łączy ze sobą aspekt przygody, turystyki górskiej oraz sportu wytrzymałościowego. Chodzi oczywiście o skituring.

Czytaj więcej

Najlżejsze buty na rynku

Buty On running | Narty Warszawa

Buty do biegania On Running – najlżejsze buty biegowe prosto ze Szwajcarii.

Buty do biegania które porzucają wszelkie reguły. Nie chcesz postępować zgodnie z zasadami? Założyciele marki On Running są pewni, że tylko indywidualny styl doprowadzi Cię na szczyty możliwości, gdzie uwolnisz swoją energię i poczujesz nieskrępowaną wolność. Inżynier David Allemann ze współpracy ze światowej klasy lekkoatletą Olivierem Bernhardem perfekcyjnie połączył teorię z praktyką i stworzył system CloudTec®. Jak działają buty biegowe On Running? Wyjaśniamy…

Czytaj więcej

baner_narty_BF_10

Black Friday 2019

Black Friday w Narty Warszawa Czarny piątek 2019

Wszyscy uwielbiamy promocje i dlatego w Narty Warszawa dołączamy do akcji Black Friday 2019.

Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym możecie liczyć
na promocje -20% na wszystkie kolekcje 2019/2020*. Warto wykorzystać Black
Friday i uzupełnić asortyment narciarski, którego u nas nie brakuje.

Czytaj więcej

2019-03-X-Bionic-Radiactor-4172

Bielizna X-Bionic

AW19-20-XB-ENERGY-ACCUMULATOR-WMN

X-Bionic 4.0 rewolucja w bieliźnie termoaktywnej? Czy warto?

Od kilku lat fani marki X-Bionic na całym świecie czekali na wprowadzenie ich ukochanych produktów na jeszcze wyższy poziom.

Doczekali się w roku 2019! X-bionic 4.0 to naszym zdaniem ogromny krok do przodu w jakości oferowanych produktów.
Po co zmieniać bieliznę termoaktywną, która przez wielu uchodzi za doskonałą?
Ponieważ kto się nie rozwija, ten się cofa. Tym motto kierują się eksperci, projektanci i testerzy pracujący nieustannie nad rozwojem X-Bionic.
Dzięki temu otrzymujecie produkty, które są absolutnymi liderami w swoich kategoriach. Jak to się przekłada bezpośrednio na Ciebie?
Wybierając X-Bionic zyskujesz komfort termiczny i funkcjonalność nieporównywalną z innymi markami na rynku.

X-Bionic 4.0 dlaczego działa? Odpowiadamy.

Za funkcjonalność bielizny termoaktywnej X-Bionic odpowiedzialne są nie tylko technologie, które znajdziecie w każdym z produktów.
Przede wszystkim koncepcja X-bionic 4.0 skupia się na precyzyjnym zabezpieczeniu potrzeb konkretnego obszaru ciała.
Miejsca, w których występuje zwiększona potliwość wyposażone są w materiały najszybciej odprowadzające wilgoć/pot od skóry.
Sfery wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zimno, są dodatkowo ocieplone. Okolice łokciowe i kolanowe,
które ze względu na dużą mobilność mogłyby powodować podwijanie bielizny i ucisk miejscowy, krępowanie ruchów
również są zaprojektowane w sposób poprawiający funkcjonalność. Pełnia komfortu podczas Twojej aktywności.

X-Bionic 4.0 technologie – tłumaczymy.

Zastanawiacie się jakie materiały i technologie wykorzystane są w bieliźnie termoaktywnej X-bionic?
Przedstawiamy najważniejsze i najnowsze rozwiązania stosowane w XXI wieku.

  • NOWA TECHNOLOGIA RETINA® – zmienia funkcjonalną odzież w wysoce precyzyjny instrument, dzięki ultrawysokiej rozdzielczości materiału. Duża gęstość materiału ma bezpośredni wpływ na wysoką efektywność i płynność przekazania funkcji.
  • NOWY SYSTEM 3D BIONIC SPHERE – dzięki wprowadzonym elementom Y uzyskujemy nieprzerwany i niezakłócony, ale kontrolowany przepływ ciepła
    i wilgoci. Zgodnie z prawami fizyki ciepło ma tendencję do unoszenia, natomiast wilgoć do opadania. Na skrzyżowaniu Y ciepło łączy się z wilgocią podgrzewając ją, usprawniając w ten sposób jej usuwanie.
  • NOWA TECHNOLOGIA THERMOSYPHON – zwiększona powierzchnia, dzięki systemowi skręconych tuneli i kanałów usprawnia proces parowania. Skręcona konstrukacja nowego systemu ThermoSyphon zachowuje swoją strukturę i funkcjonalność nawet przy bardzo intensywnych ruchach.

Bielizna termiczna X-Bionic 4.0 wybór dla aktywnych

Na wielu forach spotkacie się z kwestią dotyczącą ceny bielizny X-Bionic. Dla nas jest to absolutnie drugorzędna sprawa. Dlaczego? Bo lepiej wydać

raz i kupić bieliznę termiczną, która działa. Odpowiednio użytkowana bielizna termiczna X-Bionic 4.0 będzie służyła nam przez wiele sezonów, dając

pełnię komfortu i wsparcia.My AW19-20-XB-INVENT-RUN-MAN-SHIRTzaufaliśmy X-Bionic i polecamy go w 100%. Komplet bielizny polecamy uzupełnić skarpetami X-Socks, które możesz zakupić w naszym narciarskim sklepie internetowym.

Internetowy sklep narciarski www.nartywarszawa.pl oraz sklep stacjonarny w Warszawie to miejsce w którym znajdziesz szeroki asortyment wiodących producentów.

Czytaj więcej

bootfit-atomic-2

BOOTFITTING w NartyWarszawa.pl

CZYM JEST BOOTFITTING?

Bootfitting to szybki sposób termicznego dopasowania butów narciarskich do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki termoformowaniu który jest głównym elementem całego procesu bootfittingu możliwe jest wyeliminowanie punktów nacisku, które są częstym powodem dyskomfortu; zapewnienie lepszej stabilizacji i  wsparcia stopy w trakcie jazdy, a także zwiększenie komfortu podczas zakładania oraz ściągania buta.

Czytaj więcej