-30%

Narty VOLKL Racetiger SC Yellow + vMotion3 10 GW Black 2024

2 800,00 zł Zniżka 30%
4 000,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3000.00 zł

RACETIGER SC

Racetiger o nowej geometrii zapewniająca szybkie, gładkie slalomy i wysoki komfort jazdy

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Volkl baner

RACETIGER SC

Najchętniej jeździsz ciętym slalomem, zawsze we własnym tempie, w miarę możliwości na krawędzi. Patrząc wstecz, Twój ślad wykazuje wąskie i średnie promienie skrętu. Najlepiej bawisz się na przygotowanych trasach, gdzie wedle własnego uznania możesz dodawać gazu. Jeśli tak, to Twoje narty! Racetiger SC z tytanalowym brandingiem i taliowanym, nieco poszerzonym w tym roku dziobem z włókna węglowego przekonuje swoją ekstremalną zwrotnością, a jednocześnie zapewnia nadzwyczajną płynność i stabilność podczas jazdy. Racetiger SC z pewnością wymaga pewnego poziomu zaawansowania, ale jest modelem do slalomu o szerokim zakresie zastosowań, zadziwiająco łatwym w prowadzeniu przez doświadczonych sportowców. Bezpiecznie trzyma krawędzie na granicach możliwości, ale równie dobrze zwolnić tempo, aby od czasu do czasu delektować się nieco spokojniejszą jazdą. Przyjemna jazda na nartach w najlepszym wydaniu! 

Tailored Carbon Tips w modelach Racetiger zmniejszają wymagany nakład siły, w szczególności podczas inicjowania skrętu, a wykorzystane włókna karbonowe kumulują energię dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Zapewnia to zwrotność i zrównoważoną jakość dryfu. Tytanalowy branding gwarantuje przy tym wymaganą stabilność podczas jazdy. Nowy Racetiger nabrał więc bardziej sportowego charakteru. Nowy kształt jest zrównoważony, ale węższa w porównaniu z poprzednim modelem szerokość środkowa pozwala na szybszą zmianę krawędzi i ogólnie bardziej dynamiczną jazdę. 

Wiązanie vMotion 3, kompatybilne z technologią GripWalk, przenosi całą siłę narciarza na nartę.

Właściwości:

 • DŁUGOŚĆ TALIOWANIE PROMIEŃ
 • 148cm - 123.0 68.0 102.0 10.2
 • 153cm - 123.0 68.0 102.0 11.0
 • 158cm - 123.0 68.0 102.0 11.8
 • 165cm - 123.0 68.0 102.0 13.1
 • 172cm - 121.5 69.0 100.0 15.3
 • ROCKER - Tip Rocker
 • RDZEŃ - Full Sensor Woodcore, Beach/Poplar
 • ŚLIZG - P-Tex 2100
 • WIĄZANIE - Marker vMotion 3 10 GW
 • POZIOM NARCIARZA - Zaawansowany
 • WYDAJNOŚĆ NA TWARDYM ŚNIEGU 7/10
 • WYDAJNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH 1/10
 • DYNAMIKA DŁUGICH SKRĘTÓW 3/10
 • ZWINNOŚĆ KRÓTKICH SKRĘTÓW 9/10
 • ŁATWOŚĆ 5/10
 • POZIOM NARCIARZA 7/10

3Dglass.jpg

3D.Glass
Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

UVO 3D
Pierwszy swobodnie poruszający się, działający w każdej płaszczyźnie tłumik drgań, zastosowany w narciarstwie, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie aby zminimalizować drgania narty. Jazda na trasie nieuchronnie wytwarza wibracje, które z kolei wprawiają w ruch dziób narty. To znacznie zakłóca płynność jazdy i sprawia, że trudniej jest utrzymać przyleganie krawędzi do podłoża. Rewolucyjna technologia UVO skutecznie przeciwdziała nadmiernym wibracjom, poprzez udowodnione zmniejszenie wibracji w kierunku poziomym i pionowym, a także wzdłuż nart.

Volkl UVO 3D
Voelkl-FULL_SENSOR_Woodcore.jpg

Full Sensor Woodcore
Specjalna konstrukcja rdzenia, w której zastosowano twardsze sztywniejsze drewno w strefie wiązań i pod śrubami oraz lżejsze bardziej elastyczne na zewnątrz nart. Takie rozwiązanie znacznie poprawia zwinność i sprężystość narty.

Base P-TEX 2100
Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, o
prócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku, P-TEX 2100 jest wyjątkowo szybki i stosowany w najszybszych sportowych nartach Volkl. Przy produkcji ślizgu użyto specjalnych dodatków zwiększających przewodzenie termiczne i elektryczne, wpływając na poprawę ślizgu i zwiększają maksymalną prędkość.

P-Tex 2100
Full Sidewall

Full Sidewall / Mini Cap
Kompletna konstrukcja ścianek bocznych z nachodzącym laminatem z myślą o bezkompromisowej trwałości.


Powered by Steel
Zastosowanie płyty stalowej zwiększa zwrotność i dynamiczność narty, tak bardzo lubiana przez wszystkich narciarzy szukających nart do szybkiej, twardej i agresywnej jazdy.

Powered by steel

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL Racetiger SC Yellow + vMotion3 10 GW Black 2024

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
121,5_69_100 dla 172cm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Tip Rocker, Full Sensor Woodcore, Beech/Poplar
Wiązania
vMotion3 10 GW
Promień skrętu
15,3 dla 172cm

Specyficzne kody