Bootfitting w Narty Warszawa

Personalizacja butów narciarskich, a inaczej mówiąc ich dopasowanie do kształtu stopy to bardzo szeroki temat. Bootfitting obejmuje precyzyjny dobór modelu butów narciarskich, ich rozmiaru oraz szereg modyfikacji, którymi zajmuje się bootfiter, czyli specjalista od doboru i personalizacji butów narciarskich. W Narty Warszawa znajdziesz nie tylko bardzo duży wybór różnych modeli butów narciarskich wiodących producentów, ale również fachową pomoc. W Narty Warszawa mamy wieloletnie doświadczenie w doborze i personalizacji butów narciarskich, oraz używamy najnowszych narzędzi i technologii. Połączenie doświadczenia z odpowiednimi narzędziami jest gwarancją Twojej satysfakcji i komfortu.

Jak dobieramy buty w sklepie Narty Warszawa?

Zaczynamy od krótkiej rozmowy weryfikującej umiejętności oraz oczekiwania i potrzeby jakie powinien spełniać idealnie dobrany but narciarski. Następnie przechodzimy do pomiaru stopy, sprawdzenia ruchomości stawów skokowych oraz ustaleniu cech indywidualnych, które mogą mieć wpływ na wybór odpowiedniego modelu. Dopiero po tym etapie przechodzimy do mierzenia, z pomocą bootiftera szybko znajdziesz model który będzie dobrze leżał na Twojej stopie. Po wybraniu najlepszego modelu dla Ciebie, wraz z bootfitterem podejmiesz decyzję, czy wybrany model butów narciarskich wymaga dalszych modyfikacji. Jeżeli dalsze działania bootfittingowe są niezbędne, zawsze precyzyjnie określamy ich zakres i czas trwania. Pamiętaj, że kupując buty narciarskie w Narty Warszawa usługę bootfittingu masz w cenie zakupu.

Skaner 3D + Fischer Vacuum

Aby móc zagwarantować maksimum satysfakcji i 100% indywidualizacji wprowadzamy skanowanie stopy w 3D z chirurgiczną wręcz precyzją. Oznacza to, że zmierzymy twoją stopę nie tylko na długość, szerokość czy obwód, ale także zwizualizujemy dokładny jej kształt i sprawdzimy, która skorupa z dostępnych w naszym sklepie będzie najwłaściwsza. Następnie specjalny algorytm sprawdzi, gdzie wybrana skorupa może uciskać lub tworzyć otarcia i na tej podstawie możemy omówić, w jakich obszarach wymagana jest 'customizacja' przy użyciu technologii VACUUM, bądź innych zabiegów bootfitingowych.

Pomiar stóp oraz badanie na podoskopie

W Narty Warszawa bardzo precyzyjnie podchodzimy do doboru butów narciarskich, oprócz skanera 3D stosujemy miarki do stóp, sprawdzamy ruchomości stawów, oraz wykonujemy badanie na podoskopie, aby buty które dobieramy dla Ciebie były idealnie spasowane, przy zachowaniu 100% komfortu i ciepła.

Indywidualne wkładki do butów narciarskich SIDAS CUSTOM

Technologia Sidas Custom zapewnia pełną personalizację wkładek do butów narciarskich. Płaskie wkładki bootfitter podgrzewa, a następnie je formuje, dopasowując do kształtu Twojej stopy zapewniając w ten sposób najwyższy poziom komfortu i wsparcia.

Gotowe wkładki do butów narciarskich

Szeroki wybór wkładek do butów narciarskich, które są gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka i umieszczeniu w bucie. Wkładki różnią się wysokością wsparcia stopy, poziomem docieplenia, grubością. W sklepie Narty Warszawa znajdziesz wkładki wiodących producentów na rynku takich marek jak Sidas i SuperFeet. Bootfiter zawsze pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla CIebie.

Bootfitting - rodzaje zabiegów które przeprowadzamy w Narty Warszawa

Dbając o idealne dopasowanie Twoich butów narciarskich dysponujemy szerokim wachlarzem zabiegów, które w zależności od indywidualnych potrzeb wykorzystujemy w procesie dopasowywania butów narciarskich. W naszym warsztacie bootfitingowym znajdziesz takie zabiegi jak: termoformowanie butów narciarskich (skorupa / but wewnętrzny), odbarczanie punktowe skorupy, frezowanie skorupy, redukcja objętości, regulacja cantingu, regulacja kąta nachylenia bootboard’u, wtrysk do butów wewnętrznych i wiele innych.Cennik usług Bootfitterskich Narty Warszawa

Dla butów kupionych w naszym sklepie, termoformowanie butów narciarskich (skorupa + but wewnętrzny) GRATIS.

UsługiCENA
Termoformowanie butów narciarskich (skorupa + but wewnętrzny) 250zł
Termoformowanie skorupy 150zł
Termoformowanie buta wewnętrznego 150zł
Termoformowanie butów Fischer VACUUM 450zł
Termoformowanie wkładki sidas 250zł
Skan stopy 3D 150zł
Odbarczanie punktowe skorupy 80zł/punkt
Konsultacja z bootfitterem 100zł
Inne usługi wg roboczogodziny 140zł

Kontakt ze sklepem

KONTAKT:
tel. kom.: +48 502 266 224
tel.: 22 651 82 44
e-mail: sklep@nartywarszawa.pl