-1 600,00 zł

Narty ATOMIC REDSTER X9i WB REVO S +X 12 GW Black/Silver 2022

3 199,00 zł Zniżka 1 600,00 zł
4 799,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3499.00 zł

Atomic Redster X9i WB Revo S łączy to, co najlepsze w zakrętach o małym i dużym promieniu, w szerszej, wszechstronnej platformie do zmiennych warunków na stoku.

Wersja Redster premium o ciemniejszej grafice zdobiącej górny arkusz - dopasowującej estetykę do jakości wykonania.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość

Atomic baner

Atomic Redster X9i WB
Atomic Redster X9i WB Revo S doskonale radzi sobie ze sztruksem nawet w zmiennych warunkach na stoku. Redster X9 WB Revo S to narty o szerokim korpusie - o 10 mm szersze pod stopami niż standardowe Redster X9S, które z łatwością pokonują muldy. Multi Radius Sidecut umożliwia narciarzom wykonywanie szybkich carvingów o małym promieniu lub rozciąganie go do szybkich skrętów o dużym promieniu. Revoshock pochłania wstrząsy i drgania, przenosząc tę ​​energię na krawędź nart, tworząc dynamiczne przyspieszenia na każdym zakręcie. Podwójna warstwa laminatu Titanium Powered sprawia, że ​​narty są mocne i wszechstronne. Konstrukcja Duracap zapewnia doskonałą trwałość i przenoszenie mocy, podczas gdy rdzeń Light Woodcore zapewnia stabilny flex, który sprawi, że będziesz się uśmiechać podczas pokonywania zakrętów od otwarcia do zamknięcia stoków.

Parametry jezdne:

Trasa: 100%
Miękki śnieg: 00%
Prędkość: 95%
Komfort: 25%

Geomteria

DŁUGOŚĆ NART 152 160 168 176
SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM) 120.5 123 125.5 128
SZEROKOŚĆ W TALII (MM) 75 75 75 75
SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM) 104.5 107 109.5 112
PROMIEŃ (M) 12.3 13 13.5 14.2

  

Revoshock

technologię Redster Revoshock zamienia niechciane wstrząsy w dającą pewność stabilność i niezrównane przyspieszenie.

STABILNOŚĆ

Wykorzystując serię ze stali sprężynowanej modułowej, która każda zawiera wbudowany elastomer absorbujący nierówności i wstrząsy uzyskaliśmy coś w rodzaju zawieszenia do nart. Dzięki temu narty jadą stabilnie i pewnie niezależnie od tego ukształtowania podłoża.

PRZYŚPIESZENIE

Revoshock nie tylko absorbuje wstrząsy — ale również odbija je, dzięki temu oprócz niespotykanej dotąd stabilności uzyskasz przyspieszenie i jeszcze sprawniej przejdziesz ze skrętu w skręt.

REVO ATOMIC

Atomic REVO Ultrawall


ULTRAWALL
Solidna nowa ściana boczna zastosowana w nowym Redster Revoshock firmy Atomic. Ultrawall zlokalizowany od podstawy do górnej ściany bocznej, która zapewnia kontrolowane przenoszenie mocy, zwiększoną przyczepność krawędzi i ulepszone przyspieszenie. Ultrawall oferuje wyjątkową odporność na zarysowania i wgniecenia.

Woodcore Light
Wyjątkowy lekki rdzeń drewniany wykonany z drewna lekkiej topoli. Tworzy to bardzo sztywny i sportowy rdzeń specjalnie do szybkich, sportowych nart Atomic-a.

Woodcore

Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.

Active Camber

Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC REDSTER X9i WB REVO S +X 12 GW Black/Silver 2022

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Wiązania
X 12 GW

Specyficzne kody