Narty STOCKLI Laser SX + SRT12 Speed 2024

7 150,00 zł

Tylko Ty decydujesz jak podbić stok. Laser SX pozostawia tą kwestię całkowicie otwartą. Uwielbia średnie skręty, aż do zamaszyście długich przejść na maksymalnych prędkościach, równie mocno co okazjonalne spokojne przejazdy. Turtle Shell Technology - faliste rozcięcie w warstwie titanalu - , że SX jest łagodnie wybaczający przy mniejszych prędkościach. W miarę narastania prędkości i mocniejszego wejścia na krawędzie, brzegi rozcięcia zaczynają się zazębiać i wzajemnie blokować - zwiększając stabilność i płynność przejazdu. Sportowe emocje z rana i komfortowe wycieczki po południu? Z tym uniwersalnym kompanem to żaden problem!

Wersja z sztywniejszą płytą Speed.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Swiss Made

Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

  • Taliowanie: 120-70-99
  • Promień skrętu: 16m (173cm)
  • Wyprodukowano: w Szwajcarii
  • Konstrukcja: SST (Sandwich Sidewall Technology)
  • Wierzch: Poliamid
  • Ślizg: Racing Graphite
  • Technologie: ACL, SME, TGR, TR, TS

Adaptive Contact Lenght

Dodatkowe zalety wynikające z połączenia technologii Full Edge Contact i Rocker.
Zalety:
- Zwiększanie pochylenie krawędzi skutkuje zwiększeniem długości krawędzi w kontakcie z podłożem i przyczepności w skręcie. Żywe i aktywne prowadzenie narty bez utraty stabilności.

Technologie-Bild_0019_ACL.png

SME - Solid Metal Edge

Szersze krawędzie stosowane w nartach Stockli zwiększają ilość serwisów i wydłużają żywotność nart..
Zalety:
- Dłuższe życie narty (także w wypożyczalniach).
- Możliwość częstszego wykonywania serwisu.
 

TGR - Turtle Grip

Nowe powierzchnie w modelach Laser X. Lekko nubukowa tekstura tworzy matow0-błyszczącą powierzchnię, która nadaje elegancki wygląd. Górna warstwa graficzna jest również wytrzymała.

Korzyści

- atrakcyjny wygląd

- wygląd przyciągający uwagę

- świetnie znoszą liczne trudy

Technologie-Bild_0006_TGR.jpg
Technologie-Bild_0011_TR.png

Tail Rocker

Nieco wydłużony rocker na pięcie połączony z lekko złagodzonym promieniem skrętu w tylnej części narty.
Zalety:
- Zmniejszony kontakt końca narty ze śniegiem zwiększa jej zwinność, jednocześnie zapewniając odpowiednie trzymanie podczaj jazdy na krawędzi.

TS - Turtle Shell

Wycięcia w warstwie Titanalu zapewniają neutralność skrętną i bezproblemową jazdę z niską prędkością na łatwych stokach. Przy wyższych tempach i w bardziej zmiennych warunkach wycięcia w Titanalu zazębiają się. Dzięki temu narty są bardziej stabilne i gładsze w jeździe, a tym samym zapewniają większe bezpieczeństwo.

Korzyści:

- Neutralne skrętnie i gładkie przy pierwszych jazdach i na prostych stokach.

- Sportowe i stabilne przy wyższych tempach na nierównych stokach.

TS-Technik-Skizzen-weboptimiert.jpg

NARTY, PŁYTY I WIĄZANIA – DOPASOWANE DOKŁADNIE DO TWOICH POTRZEB

Właściwa narta to tylko jeden element, kluczowa jest również płyta i odpowiednie wiązanie. Ponieważ w zależności od wybranego wiązania i płyty, odczujesz krytyczne różnice, jeśli chodzi o wydajność. Dlatego w Stöckli oferujemy różne zestawy opraw płytowych, które całkowicie spełniają Twoje indywidualne preferencje.

LINIA SRT - ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O NAJWYŻSZYCH WYMAGANIACH

Wiązania Stöckli Racing Team reprezentują absolutną moc, najwyższą wydajność i niesamowitą lekkość. W zależności od preferencji dostępne są dwie różne płyty ze zintegrowanym systemem Fullflex: SRT Carbon lub SRT Speed ​​Plate.
 

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser SX + SRT12 Speed 2024

Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody