-2 000,00 zł

Narty ATOMIC REDSTER X9i REVO S + X 12 GW Black/Silver 2022

3 249,00 zł Zniżka 2 000,00 zł
5 249,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3500.00 zł

Atomic Redster X9i Revo S jest przeznaczony dla narciarzy, którzy oczekują szybkości, wszechstronności i maksymalnych osiągów – z dziedzictwem Pucharu Świata i sporą dawką zabawy.

Wersja Redster premium o ciemniejszej grafice zdobiącej górny arkusz - dopasowującej estetykę do jakości wykonania.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic Redster X9i Revo S
Atomic Redster X9i Revo S wykorzystuje sprawdzoną technologię World Cup i stanowi platformę dla narciarzy, którzy chcą cieszyć się szybkością i wszechstronnością inżynierii Multi Radius Sidecut firmy Atomic. Redster X9S Revo S jest gotowy do wykonywania szybkich, krótkich carvingów lub wyciągania pięknych skrętów o dużym promieniu. Dzięki Revoshock Redster X9S Revo S zapewnia zwinną i przewidywalną jazdę, dzięki czemu oblodzony sztruks wcześnie rano jest przyjemnością na nartach. Dwuwarstwowy laminat Ultra Titanium zwiększa ogólną wytrzymałość i elastyczność skrętną, podczas gdy konstrukcja Ultrawall łączy trzymanie krawędzi i przenoszenie mocy pełnej ściany bocznej z trwałością i długowiecznością wykończenia cap. Light Woodcore pochodzi z platform wyścigowych Atomic FIS, aby zapewnić profesjonalną wytrzymałość, utrzymując prędkość i zabawę na wysokim poziomie od otwarcia do zamknięcia.

Parametry jezdne:

Trasa: 100%
Miękki śnieg: 00%
Prędkość: 95%
Komfort: 25%

Geomteria

DŁUGOŚĆ NART 166 174 182
SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM) 113 114 115
SZEROKOŚĆ W TALII (MM) 65.5 65.5 65.5
SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM) 98.5 99.5 105.5
PROMIEŃ (M) 14.2 15.2 16.2

  

Revoshock

technologię Redster Revoshock zamienia niechciane wstrząsy w dającą pewność stabilność i niezrównane przyspieszenie.

STABILNOŚĆ

Wykorzystując serię ze stali sprężynowanej modułowej, która każda zawiera wbudowany elastomer absorbujący nierówności i wstrząsy uzyskaliśmy coś w rodzaju zawieszenia do nart. Dzięki temu narty jadą stabilnie i pewnie niezależnie od tego ukształtowania podłoża.

PRZYŚPIESZENIE

Revoshock nie tylko absorbuje wstrząsy — ale również odbija je, dzięki temu oprócz niespotykanej dotąd stabilności uzyskasz przyspieszenie i jeszcze sprawniej przejdziesz ze skrętu w skręt.

REVO ATOMIC


Atomic REVO Ultrawall


ULTRAWALL
Solidna nowa ściana boczna zastosowana w nowym Redster Revoshock firmy Atomic. Ultrawall zlokalizowany od podstawy do górnej ściany bocznej, która zapewnia kontrolowane przenoszenie mocy, zwiększoną przyczepność krawędzi i ulepszone przyspieszenie. Ultrawall oferuje wyjątkową odporność na zarysowania i wgniecenia.


Woodcore Light
Wyjątkowy lekki rdzeń drewniany wykonany z drewna lekkiej topoli. Tworzy to bardzo sztywny i sportowy rdzeń specjalnie do szybkich, sportowych nart Atomic-a.

Woodcore


Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.


Active Camber


Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC REDSTER X9i REVO S + X 12 GW Black/Silver 2022

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Wiązania
X 12 GW

Specyficzne kody