-1 500,00 zł

Narty FISCHER RC4 THE CURV DTI AR + PROTECTOR 11 PR 2024

2 500,00 zł Zniżka 1 500,00 zł
4 000,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0.00 zł

Wybaczają błędy sylwetki przy dużych prędkościach.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

fischerbanner.jpg

The Curv DTI narty które zapewnią ci całodzienną zabawę na śniegu z uśmiechem na twarzy.

Idealny model nart dla osób wchodzących do świata nart sportowych CURV.

Radical Triple Radius czyli specjalne taliowanie nart umożliwia łatwe dynamiczne skręty o dowolnym promieniu. Specjalnie rozmieszczone włókno węglowe w obszarze wiązań zapewnia stabilność oraz poczucie pełnej kontroli narty przy dużej prędkości nawet na oblodzonej części stoku.Lekki rdzeń z drewna topoli i Titanal sprawiają iż narta jest bardziej zwrotna i łatwa w prowadzeniu co znacząco zwiększa jej wszechstronny charakter.

The Curv DTI 178cm

RADIUS

16 m

WEIGHT

2200 g

SKI SIDECUT

TAIL - 103 mm

WAIST - 70 mm

TIP - 120 mm

Technologies

The THE CURV DTI + PROTECTOR 11 uses the following technologies:

Air Carbon TI 0.5

Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Allride

Newest Powerrail variation for improved power transfer. Special features: tool-free adjustment possible, suitable for rental.

Diagofiber

Innovative diagonal positioning of a glass fiber grid for excellent torsional stability with maximum power and stability in turns.

On-Piste ROCKER

Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Radical Triple Radius

This latest development of the Triple Radius shape enables an even easier turn initiation. Power transfer and control throughout the entire turn are also improved.

Sandwich Sidewall Construction

Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji 'kanapki' zapewniają narcie optymalną sztywność i spężystość.

Sintered Bases

Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

World Cup Tuning

Wykończenie narty na niezwykle precyzyjnych maszynach. Gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Wiązania narciarskie Fischer Protector PR 11 PR

PARAMETRY PRODUKTU

WYSOKOŚĆ 33,5 mm

ZAKRES DIN 4 - 11

WAGA 2370g / kpl

 

TECHNOLOGIE

FHR

Technologia Full Heel Release zapewnia inteligentne wypięcie 180° w płaszczyźnie pionowej i poziomej, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała. Funkcja FHR może ograniczyć urazy więzadła krzyżowego przedniego o ponad 50%.

DWUSTRONNY RUCH + DIAGONALNA PIĘTA

Małe, krótkotrwałe siły są absorbowane przez 7 mm dwustronny ruch PROTECTORA. Ta elastyczność pozwala uniknąć przedwczesnych zwolnień. Natomiast większe siły, które przekraczają ustawienie zwolnienia, spowodują przesunięcie pięty o pełne 7 mm, w którym to momencie PROTECTOR obraca się o 30° w celu zwolnienia buta narciarskiego.

ZMNIEJSZONE RYZYKO URAZU O 50%

Dzięki zmniejszonym wartościom zwolnienia w przypadku upadku ze skrętem w tył, siły na piszczel są zmniejszone o ponad 50%. Ten spadek prowadzi do znacznego zmniejszenia i złagodzenia urazów kolana i zapewnia bezpieczniejszą jazdę na nartach. 

UPADKI ZE SKRĘTEM W TYŁ

Najczęstszymi urazami w narciarstwie rekreacyjnym są urazy kolan (zwłaszcza ACL). W 75% są one spowodowane głównie upadkami ze skrętem w tył. Wiązania Protektor zostały stworzone ale zminimalizować ich występowania w narciarstwie rekreacyjnym

WIĄZANIE KONWENCJONALNE A PROTECTOR

Wiązania konwencjonalne oferują tylko pionowe wypięcie, natomiast wiązanie Protector oferuje pełne wypięcie pięty (FHR) wypuszczając 180° w bok oraz w pionie. Nowe wiązanie PROTECTOR oferuje więc niespotykane dotąd bezpieczeństwo i po raz kolejny udowadnia, że można być lepszym nawet od najlepszych.

NAJBRADZIEJ ZAAWANSOWANE WIĄZANIE NA RYNKU 

Inteligentne wypięcie 180° w płaszczyźnie bocznej i pionowej połączona z 7mm możliwością ruchu w prawą lub lewą stronę.

ŁATWA REGULACJA

Beznarzędziowa możliwość regulacji wiązań pod wybrany rozmiar buta.

FULL DIAGONAL TOE

Funkcja Tyrolia Full Diagonal zapewnia inteligentne zwalnianie o 180°, zarówno w poziomie i jak i w pionie zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo.

FRP

Cztery rolki i pasek wspomagający wypięcie z wiązania w krytycznym momencie.

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER

Technologia AFS pomaga butowi wysunąć się z wiązania prawie bez żadnego tarcia, zapewniając tym samym dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku oblodzenia, brudu czy zużycia buta.

TRP TOE SYSTEM

System TRP z czterema rolkami i wkładkami ślizgowymi zapewnia zwolnienie o 180° i dokładne centrowanie buta narciarskiego. System TRP zmniejsza obciążenie kolan i wiązadeł oraz znaczenie poprawia wydajność.

GRIPWALK

Wiązania są w pełni kompatybilne z systemem podeszw GripWalk i mogą być używane również z tradycyjnymi butami narciarskimi dla dorosłych.

Dodatkowe informacje o Narty FISCHER RC4 THE CURV DTI AR + PROTECTOR 11 PR 2024

Przeznaczenie
Unisex
średniozaawansowany
Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody