-850,00 zł

Narty ATOMIC BENT CHETLER 120 2023

2 600,00 zł Zniżka 850,00 zł
3 450,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2600.00 zł

Dzięki konstrukcji i kształcie zaprojektowanym i dopracowywanym przez Chris Benchetler od 2008 roku, najnowsza wersja na nowo definiuje możliwości w terenie wysokogórskim. 

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic Bent Chetler 120 to narty sygnowane przez Chris Benchetler i jednocześnie starszy brat rodziny nart Bent. Ten produkt przeznaczony do pokonywania śniegowych tras posiada górną warstwę i podstawę zaprojektowaną przez samego, wspomnianego Chris Benchetler. Dzięki konstrukcji i kształcie zaprojektowanym i dopracowywanym przez Chris Benchetler od 2008 roku, najnowsza wersja na nowo definiuje możliwości w terenie wysokogórskim. Konstrukcja Dura Cap Sidewall w połączeniu z rewolucyjną technologią HRZN zapewnia większą powierzchnię na dziobie i piętce, co z kolei zapewnia lepsze prowadzenie poprzez odchylenie dzioba przez śnieg drobny i klejący się. Drewno Light Woodcore zmniejsza masę, a wkładka Carbon Backbone zwiększa wytrzymałość i sztywność. Profil Powder Rocker zapewnia idealne podwinięcie dziobu i piętki, a camber pod stopą zapewnia niesamowitą wydajność podczas głębokich skrętów, uderzeń z boku i akrobacji nose butter.

Full Sidewall


Full Sidewall
Boczna ściana wpływa na zachowanie się narty na nierównościach oraz efektynym przekazywaniu energii na krawędź nart. W tym modelu zastosowana boczną ściane idącą po całej długości narty, specjalnie by zwiększyć skrętność nart i ich precyzję.


Power Woodcore
Wyjątkowy rdzeń drewniany wykonany z dwóch gatunków drewna, twardego jesionu i lekkiej topoli. Tworzy to bardzo sztywny i sportowy rdzeń specjalnie do szybkich, sportowych nart Atomic-a.

Woodcore


Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.


Active Camber


Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC BENT CHETLER 120 2023

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody