Narty STOCKLI Laser CX OREA + MC12 Fullflex 2024

8 550,00 zł

Wysokiej jakości konstrukcja Laser CX Orea imponuje swoją klasą, bardzo szczegółowymi wytłoczeniami i wstawkami. Wewnątrz to 1:1 lekka wydajność Lasera CX. Bez względu na to, czy jest to carving, slalom czy zwykłe zjazdy, dzięki tym nartom każdy dostanie to, czego chce. Jedno jest pewne: z tym prawdziwym lookerem zawsze przyciągniesz uwagę.

Wersja z elastyczną płytą MC Fullflex.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Swiss Made

Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

  • Taliowanie: 122-69-101
  • Promień skrętu: 11,6m (156cm)
  • Wyprodukowano: w Szwajcarii
  • Konstrukcja: Sandwich System
  • Wierzch: Poliamid
  • Ślizg: Racing Graphite
  • Technologie: ACL, LC, SME Light, TGR, TR, TS

Adaptive Contact Lenght

Dodatkowe zalety wynikające z połączenia technologii Full Edge Contact i Rocker.
Zalety:
- Zwiększanie pochylenie krawędzi skutkuje zwiększeniem długości krawędzi w kontakcie z podłożem i przyczepności w skręcie. Żywe i aktywne prowadzenie narty bez utraty stabilności.

Technologie-Bild_0019_ACL.png
Technologie-Bild_0024_SMElight_1.png

SME Light - Solid Metal Edge Light

Równie szerokie krawędzie co w technologii SME, jednak w inny, lżejszy sposób zakotwiczone w narcie.
Zalety:
- Obniżona waga.
- Zwiększona żywotność w stosunku do tradycyjnych krawędzi.

 

TGR - Turtle Grip

Nowe powierzchnie w modelach Laser X. Lekko nubukowa tekstura tworzy matow0-błyszczącą powierzchnię, która nadaje elegancki wygląd. Górna warstwa graficzna jest również wytrzymała.

Korzyści

- atrakcyjny wygląd

- wygląd przyciągający uwagę

- świetnie znoszą liczne trudy

Technologie-Bild_0006_TGR.jpg
Technologie-Bild_0011_TR.png

Tail Rocker

Nieco wydłużony rocker na pięcie połączony z lekko złagodzonym promieniem skrętu w tylnej części narty.
Zalety:
- Zmniejszony kontakt końca narty ze śniegiem zwiększa jej zwinność, jednocześnie zapewniając odpowiednie trzymanie podczaj jazdy na krawędzi.

TS - Turtle Shell

Wycięcia w warstwie Titanalu zapewniają neutralność skrętną i bezproblemową jazdę z niską prędkością na łatwych stokach. Przy wyższych tempach i w bardziej zmiennych warunkach wycięcia w Titanalu zazębiają się. Dzięki temu narty są bardziej stabilne i gładsze w jeździe, a tym samym zapewniają większe bezpieczeństwo.

Korzyści:

- Neutralne skrętnie i gładkie przy pierwszych jazdach i na prostych stokach.

- Sportowe i stabilne przy wyższych tempach na nierównych stokach.

TS-Technik-Skizzen-weboptimiert.jpg

NARTY, PŁYTY I WIĄZANIA – DOPASOWANE DOKŁADNIE DO TWOICH POTRZEB

Właściwa narta to tylko jeden element, kluczowa jest również płyta i odpowiednie wiązanie. Ponieważ w zależności od wybranego wiązania i płyty, odczujesz krytyczne różnice, jeśli chodzi o wydajność. Dlatego w Stöckli oferujemy różne zestawy opraw płytowych, które całkowicie spełniają Twoje indywidualne preferencje.

LINIA SPORT/COMFORT - ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WSZECHSTRONNOŚCI

Sportowe, wygodne i bezpieczne. To opisuje wiązania MC 12 i MC 11. Dzięki odpowiedniej płytce ta konfiguracja oferuje w szczególności jedną rzecz: wydajność płynność. Dzięki wiązaniu MC 12 i koordynującej płytce MC Fullflex zapewnione jest doskonale dopracowane płynne wrażenie z jazdy na nartach. Jeśli szukasz mniejszej wagi i wyższej wydajności, model wiązania MC 11 z płytą MC D20 jest właściwym wyborem.

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser CX OREA + MC12 Fullflex 2024

Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody