-33%

Narty VOLKL Racetiger SL + rMotion3 12 GW Black Red 2024

3 283,00 zł Zniżka 33%
4 900,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3185.00 zł

Legenda slalomu mistrzostw świata z najbardziej radykalnym promieniem skrętu w całej kolekcji

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość

Volkl baner

Od roku 1970, kiedy Völkl zaprezentował serię Renntiger, nie było nart, które w takim stopniu reprezentowałyby osiągi i sukces jak Racetiger. W slalomie, czy generalnie na stoku w krótkim skręcie i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest błyskawiczna zmiana krawędzi, prędkość reakcji i fantastyczne właściwości ślizgu na całej długości narty, Racetiger SL pokazuje swoje mocne strony. W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy w Racetiger SL zastosowaliśmy Tailored Carbon Tips. Idealnie dobrane włókna karbonowe pozwalają na optymalne dopasowanie nart do obszaru ich zastosowania. Grubość i ułożenie włókien determinują potrzebną siłę i kumulują energię tam, gdzie jest potrzebna. Umożliwiają w ten sposób zwinność i precyzyjną reakcję dziobów w początkowej fazie skrętu. Nowe narty SL wymagają mniej siły, a mimo to gwarantują ultraprecyzyjną sterowność w krótkim skręcie.

Lepsze właściwości jezdne to w znacznej mierze zasługa skróconego i spłaszczonego Tip Rockera oraz nieco zmienionej geometrii. Mniejsza szerokość środkowa zwiększa dynamikę jazdy, skraca czas reakcji i umożliwia precyzyjną zmianę krawędzi. 

Uzupełnieniem integralnych elementów, takich jak 3D Glass, dwuwarstwowa, pełnopowierzchniowa wkładka titanalowa i cenionego rdzeń Multilayer Woodcore, jest nowe wiązanie R-Motion 3 GW. Skrócona płyta w połączeniu z szerszym rozstawem otworów daje bardziej bezpośrednie przeniesienie siły z większym naciskiem i pozwala na szybszą zmianę krawędzi. Kluczowa okazała się jednak rezygnacja z mocowania na stałe dwóch tylnych śrub, dzięki czemu wiązanie można swobodnie przesuwać, a narta daje lepsze trzymanie krawędzi poprzez harmonijny ruch bez zblokowania wzdłuż całej linii ugięcia.

Volkl RaceTiger SL

 • 3D.Glass - rozbudowana warstwa włókna szklanego wzmaga sprężystość nart i poprawia przyczepność krawędzi na twardym podłożu.
 • Tłumik UVO.3D działa w dodatkowym, wymiarze i jeszcze bardziej stabilizuje dziób naty.
 • Pakiet "wyposażenia" tych nart uzupełnia: Speedwall Multi Layer, Full Sidewall, Tip Rocker, ślizg P-Tex 4504, titanal, bezpieczne wiązanie Rmotion 2.0 z funkcją Grip Walk.
 • Łatwo zmieniają tor jazdy, dokładnie tak jak chce tego narciarz.
 • Rasowe slalomowe narty. Racetiger to legendarne narty, znane z pewnego prowadzenia, stabilności i dynamiki. Technologia i harmonijność broni się na śniegu. Kontynuacja najlepszych na świecie slalomek.
 • Nowe "głębsze" taliowanie z szerszym 127 milimetrowym dziobem i 103 milimetrową piętką oraz niezmienioną talią 68 mm, gwarantującą wyjątkowo agresywne skręty i momentalne przejścia!.
 • Połączenie najlepszych rozwiązań Volkla i Markera.
 • Najnowsza generacja Speedwall 2.0 z rdzeniem wzmocnionym przy krawędzi twardym drewnem liściastym.
 • Nowa geometria i rdzeń, unowocześnione i bezpieczne wiązanie rMotion2 kompatybilne z GRIP WALK i wyjątkowo szybki ślizg P-Tex 4500.
 • Nowa generacja tłumika drgań, UVO 3D jeszcze lepiej pochłaniająca drgania narty.
 • Błyskawiczna reakcja, doskonała dynamika i niezwykłe trzymanie krawędzi zapewnią skręty ostre jak brzytwa!

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL Racetiger SL + rMotion3 12 GW Black Red 2024

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
126-67-102
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
3D.Glass, Speedwall Multilayer Woodcore, UVO 3D, Full Sidewall, Titanium, P-Tex 4500
Wiązania
rMotion2 12 GW Race
Promień skrętu
13,4 dla 170cm

Specyficzne kody