-25%

Narty VOLKL Racetiger RC Red + vMotion3 10 GW Black 2024

3 000,00 zł Zniżka 25%
4 000,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0.00 zł

RACETIGER RC RED

Race Carver z nową geometrią umożliwiającą długie skręty i prędkość przy dużym komforcie jazdy

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Volkl baner

RACETIGER RC

Uwielbiasz prędkość i najchętniej jeździsz po przygotowanych trasach. Zawody to nie twoja bajka, ale kochasz się ścigać. Średnie i wydłużone promienie skrętu sprawiają, że do oczu napływają Ci łzy radości. Jeśli tak, to Twoje narty! Racetiger RC z tytanalowym brandingiem i taliowanym, nieco poszerzonym w tym roku dziobem z włókna węglowego wyróżnia się swobodnym prowadzeniem i wyważeniem oraz zwrotnością. Zadziwiająco łatwy i wygodny model RC jest uniwersalnym modelem wyścigowym dla doświadczonych narciarzy. Będzie Ci towarzyszyć na granicach możliwości, ale równie łatwo możesz zwolnić, jeśli chcesz nieco spokojniej zakończyć dzień na stoku. Najlepsza przyjemność z carvingu! 

Warto zwrócić uwagę na właściwości jezdne gwarantowane przez Tailored Carbon Tips, które znacznie zmniejszają nakład siły, szczególnie podczas zamaszystych wjazdów. Wykorzystane tutaj włókna karbonowe pomagają przekierować energię dokładnie tam, gdzie jest ona potrzebna. Tytanalowy branding zapewnia niezbędną stabilność pracy, a także zwinność i zrównoważoną jakość dryftu. Nowy Racetiger nabrał więc bardziej sportowego charakteru. Węższa w porównaniu z ubiegłorocznym modelem szerokość średnia umożliwia szybszą wymianę krawędzi i ogólnie bardziej dynamiczną jazdę. 

Wiązanie vMotion 3, kompatybilne z technologią GripWalk, przenosi całą siłę narciarza na nartę.

Właściwości:

 • DŁUGOŚĆ TALIOWANIE PROMIEŃ
 • 158cm -123.0 68.0 102.0   11.8
 • 165cm -121.5 69.0 100.0   13.9
 • 172cm- 121.5 69.0 100.0   15.3
 • 179cm -121.5 69.0 100.0   16.8
 • ROCKER - Tip Rocker
 • RDZEŃ - Full Sensor Woodcore, Beach/Poplar
 • ŚLIZG - P-Tex 2100
 • WIĄZANIE - Marker vMotion 3 10 GW
 • POZIOM NARCIARZA - Zaawansowany
 • WYDAJNOŚĆ NA TWARDYM ŚNIEGU 7/10
 • WYDAJNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH 0/10
 • DYNAMIKA DŁUGICH SKRĘTÓW 8/10
 • ZWINNOŚĆ KRÓTKICH SKRĘTÓW 4/10
 • ŁATWOŚĆ 4/10
 • POZIOM NARCIARZA 7/10

3Dglass.jpg

3D.Glass
Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

UVO 3D
Pierwszy swobodnie poruszający się, działający w każdej płaszczyźnie tłumik drgań, zastosowany w narciarstwie, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie aby zminimalizować drgania narty. Jazda na trasie nieuchronnie wytwarza wibracje, które z kolei wprawiają w ruch dziób narty. To znacznie zakłóca płynność jazdy i sprawia, że trudniej jest utrzymać przyleganie krawędzi do podłoża. Rewolucyjna technologia UVO skutecznie przeciwdziała nadmiernym wibracjom, poprzez udowodnione zmniejszenie wibracji w kierunku poziomym i pionowym, a także wzdłuż nart.

Volkl UVO 3D
Voelkl-FULL_SENSOR_Woodcore.jpg

Full Sensor Woodcore
Specjalna konstrukcja rdzenia, w której zastosowano twardsze sztywniejsze drewno w strefie wiązań i pod śrubami oraz lżejsze bardziej elastyczne na zewnątrz nart. Takie rozwiązanie znacznie poprawia zwinność i sprężystość narty.

Base P-TEX 2100
Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, o
prócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku, P-TEX 2100 jest wyjątkowo szybki i stosowany w najszybszych sportowych nartach Volkl. Przy produkcji ślizgu użyto specjalnych dodatków zwiększających przewodzenie termiczne i elektryczne, wpływając na poprawę ślizgu i zwiększają maksymalną prędkość.

P-Tex 2100
Full Sidewall

Full Sidewall / Mini Cap
Kompletna konstrukcja ścianek bocznych z nachodzącym laminatem z myślą o bezkompromisowej trwałości.


Powered by Steel
Zastosowanie płyty stalowej zwiększa zwrotność i dynamiczność narty, tak bardzo lubiana przez wszystkich narciarzy szukających nart do szybkiej, twardej i agresywnej jazdy.

Powered by steel

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL Racetiger RC Red + vMotion3 10 GW Black 2024

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
121.5-69.0-100.0 dla długości 179cm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Tip Rocker, Full Sensor Woodcore, Beech/Poplar
Wiązania
vMotion3 10 GW
Promień skrętu
16,8 dla 179cm

Specyficzne kody