-950,00 zł

Narty VOLKL Deacon 84 + LowRide XL 13 FR Demo GW 2022

3 050,00 zł Zniżka 950,00 zł
4 000,00 zł

Narty Deacon 84 sprawdzają się zarówno na oblodzonych stokach, jak i na świeżym śniegu, wywołując uśmiech na twarzy doświadczonych narciarzy.

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Volkl banerVolkl Deacon 84

Zintegrowana rama Titanal Frame zapewnia moc i stabilność na najwyższym poziomie, a nowe wiązanie LowRide XL z GripWalk zapewnia szybkie przenoszenie mocy dzięki wyjątkowo małej wysokości. Profil nart to XTD Tip&Tail Rocker (długie, ale łagodne podniesienie dziobów i pięt nart) - najbardziej uniwersalna konstrukcja nart, która adaptuje się do podłoża i stylu jazdy narciarza. Narty wyposażone są w Full Sidewall i najszybszy ślizg P-Tex 4504. Konstrukcja 3D.Ridge napędzana titanalem w połączeniu z 3D.Glass zwiększa przenoszenie mocy i sztywność skrętną, co skutkuje lepszym trzymaniem krawędzi. A teraz najważniejsze - nowa technologia potrójnego promienia skrętu - 3D Radius. Po pierwsze krótki promień skrętu centralnej części nart, pozwala tak szerokim deskom na szybkie i ciasne skręty przy małym zakrawędziowaniu i prędkości. Po drugie długi skrętu przodów zapewnia stabilność w szybkiej jeździe. A po trzecie otwarty, średni promień skrętu tyłów nart ułatwia i przyspiesza wyjście ze skrętu. Deacon 84 jeździ na rozjeżdzonych stokach, jak Pendolino po nowych torach, wywołując uśmiech na twarzy doświadczonych narciarzy.

csm_Voelkl-3D.Ridge-Topsheet_1805d0eb12.jpg

3D.Ridge
Centralne wzmocnienie i super cienkie boczne panele pozwalają znacząco zredukować masę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej stabilności, sztywności i sprężystości. Opracowana przez Volkl - jest jedną z najbardziej radykalnych a jednocześnie maksymalnie efektywnych konstrukcji - stała się już symbolem najlepszych modeli marki. Gwałtownie obniżające się boczne panele zmniejszą bezwładność i masę rotującą narty, znacznie zwiększając ich zwinność. Odpowiednio wymodelowana centralna część rdzenia pozwala precyzyjnie kształtować sztywność narty i uzyskać właściwy i harmonijny flex. Niezależnie od uzyskanej niskiej wagi, konstrukcja 3D.Ridge jest bezkompromisowo wytrzymała, i co niezbędne w trudnych warunkach, także bardzo elastyczna.

3D.Glass
Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

3Dglass.jpg

3D Full Sensor Woodcore
Specjalna konstrukcja rdzenia, w której zastosowano twardsze sztywniejsze drewno w strefie wiązań i pod śrubami oraz lżejsze bardziej elastyczne na zewnątrz nart. Takie rozwiązanie znacznie poprawia zwinność i sprężystość narty.

 


Titanal Frame
Zastosowanie płyty tytanowej zwiększa zwrotność i dynamiczność narty, tak bardzo lubiana przez wszystkich narciarzy szukających nart do szybkiej, twardej i agresywnej jazdy.

Powered by titanium
Full Sidewall

Full Sidewall
Zastosowanie ściany bocznej na całej długości nart wpływa na poprawę przekazywania energii od narciarza na krawędź nart.

LowRide XL 13 FR Demo GW

  • Zakres DIN: 4.0 -13.0
  • Zaprojektowane specjalnie pod szersze narty: 10 mm wysokość zwiększa zwinność i trzymanie krawędzi
  • Oddzielne przód i tył pozwalają na swobodne ugięcie środka narty i bardziej płynny flex
  • Zmniejszony wysiłek przy ugięciu narty
  • Szybsza zmiana krawędzi
  • Większa zwinność w krótkich skrętach
  • Przeznaczenie: twardy i miękki śnieg

730615321189A_Voelkl_LOWRIDE_XL_13_FR_DEMO_GW_Systembdg.jpg

P-Tex 4500

Base P-TEX 4504
Zastosowanie spiekanego, wysokocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, oprócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku. P-TEX 4500 jest wyjątkowo szybki i stosowany wyłącznie w najszybszych sportowych nartach Volkl. Przy produkcji ślizgu użyto specjalnych dodatków zwiększających przewodzenie termiczne i elektryczne, wpływając na poprawę ślizgu i zwiększają maksymalną prędkość.

Dodatkowe informacje o Narty VOLKL Deacon 84 + LowRide XL 13 FR Demo GW 2022

Przeznaczenie
Męskie
Taliowanie
132/84/115
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
XTD Tip & Tail Rocker, 3D.Ridge, 3D.Glass, 3D FullSensorWoodcore, Full Sidewall, Titanal Frame, P-Tex 4504
Wiązania
Marker LowRide XL 13 FR Demo GW
Promień skrętu
162cm - 13,9m, 167cm - 14,8m, 172cm - 15,8m, 177cm - 16,9m, 182cm - 17,9m,

Specyficzne kody

Zobacz także

-1 900,00 zł

Narty ATOMIC Redster G9 + X 12 TL 2019

  • 171cm
1 899,00 zł 3 799,00 zł