-1 101,00 zł

Narty HEAD Supershape e-Magnum SW SF PR + PRD 12 GW 2023

2 599,00 zł Zniżka 1 101,00 zł
3 700,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3700.00 zł

Supershape e-Magnum to klasyczne narty all mountain wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene – model stworzony dla wszechstronnych narciarzy jeżdżących zarówno po trasach, jak i poza nimi.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Head banerSupershape e-Magnum
Supershape e-Magnum to narty o charakterystyce all mountain stworzone dla wszechstronnych narciarzy, którym zależy na płynności jazdy w każdych warunkach. Są nieco mniej wymagające i łatwiejsze w obsłudze niż topowe modele zawodnicze, a zarazem gwarantują najwyższą wydajność i mnóstwo frajdy z jazdy na trasach, jak również poza nimi. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Nieważne, jak wiele czasu spędzasz na stoku – e-Magnum to niezawodne narty, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Dodatkowe informacje o Narty HEAD Supershape e-Magnum SW SF PR + PRD 12 GW 2023

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
129/72/111 dla długości 170
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
• EMC • ERA 3.0 S • Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap • Rdzeń drewniany • Ślizg UHM”C, struktura Race RD • Speed Rocker
Wiązania
WIĄZANIE 100834 PRD 12 GW Brake 85 [F], PŁYTA Superflex PR Base low
Promień skrętu
13,1 dla długości 170

Specyficzne kody