-590,00 zł
Nowy

Narty ATOMIC Cloud Q11 + M 10 GW 2023

2 359,00 zł Zniżka 590,00 zł
2 949,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2949.00 zł

Atomic Cloud Q11 to wszechstronna narta do jazdy po stoku, wyposażona w zaawansowane funkcje w pakiecie przeznaczonym dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarek.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic baner

Atomic Cloud Q11 otwiera górę dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarek. Taliowanie Multi Radius i szeroka talia 79 mm składają się na kształt All-Condition Piste firmy Atomic, który zapewnia całkowitą wszechstronność niezależnie od tego, gdzie zabierze Cię trasa. Połóż go na krawędzi i narysuj długie łuki na świeżym sztruksie lub dokręć rzeczy szybkimi, zwinnymi skrętami przez błoto późnego popołudnia. Konstrukcja Dura Cap Sidewall zapewnia solidne i niezawodne trzymanie krawędzi, podczas gdy rdzeń Flite Woodcore i laminat TI Powered Titanal zapewniają responsywną i płynną jazdę w każdych warunkach na ratrakach. Cloud Q11 zabierze Cię od ciężkich zakrętów rano do łatwych krążowników po obiedzie bez utraty entuzjazmu.

Full Sidewall


Full Sidewall
Boczna ściana wpływa na zachowanie się narty na nierównościach oraz efektynym przekazywaniu energii na krawędź nart. W tym modelu zastosowana boczną ściane idącą po całej długości narty, specjalnie by zwiększyć skrętność nart i ich precyzję.


Power Woodcore
Wyjątkowy rdzeń drewniany wykonany z dwóch gatunków drewna, twardego jesionu i lekkiej topoli. Tworzy to bardzo sztywny i sportowy rdzeń specjalnie do szybkich, sportowych nart Atomic-a.

Woodcore


Titanium Powered Titanium Powered
Nie jedna, a DWIE! tytanowe warstwy, specjalnie dla maksymalnych osiągów. Użycie dwóch pozwala w idealny sposób tłumić drgania i zwiększa stabilność nart.

 

Active Camber
Profil narty przeznaczony do jazdy na trudniejszych trasach i z większą prędkością. Dzięki temu narta idealnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku i jest niesamowicie stabilna.


Active Camber


Dodatkowe informacje o Narty ATOMIC Cloud Q11 + M 10 GW 2023

Przeznaczenie
Damskie
Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody