-600,00 zł

Buty narciarskie K2 MINDBENDER 90 ALLIANCE

1 499,00 zł Zniżka 600,00 zł
2 099,00 zł

Free – tourowa propozycja dla pań. Wspaniałe właściwości i wytrzymałość dla tych których interesuje freeride w obrębie ośrodków narciarskich jak i dla tych jeżdżących głoównie poza nimi. 

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

banner.jpg

K2 MINDBENDER 90 ALLIANCE

W pełni termoformowalny, wypełniony technologiami pozwalającymi ci cieszyć się jazdą jak i swobodnym podchodzeniem. Super lekka, skorupa Powelite Shell (waga 1600 gram) dzięki użyciu czerech rodzajów sztywności materiału TPU , buty Mindbender K2 posiadają różną twardość w zależności od strefy. Najtwardszą częścią jest umieszczony z tyłu butów materiał Powerfuse Spyne (najbardziej wpływająca strefa na ogólną sztywność konstrukcji), kolejny, mniejszy stopień twardości to dolna część butów (umieszczona bezpośrednio nad podeszwą), następnie środkowa cześć skorupy (ona również na wpływ na przekaz energii buta na narty) i ostatnia najmiększa, strefa wkładania stopy do buta czyli miejsce bezpośrednio pod klamrami (ta strefa ma największy wpływ na wygodne zakładanie/ściąganie butów). Wszystko po to aby twardość, przekaz energii był znakomity a zarazem waga a co za tym idzie również wygoda były bezkompromisowe. Skorupa ta jest w pełni termoformowalna.

Z kolei odpowiedni flex oraz niezrównane dopasowanie do stopy uzyskać można dzięki zastosowanym wkładkom Ultralon – PrecisionFit Pro Tour. Wkładki Ultralon dopasowują się do indywidualnego kształtu stopy pod wpływem naturalnego ciepła stopy. Możemy również przyśpieszyć ten proces wygrzewając wkładki w specjalnych piecykach. Operację taką zaleca się przeprowadzeniu tylko wykwalifikowanemu serwisowi bootfit.

Buty fabrycznie z podeszwami GripWalk.

10-17 stopni pochylenia przedniego , 50 stopni ogólnego zakresu ruchu , buty kompatybilne również ze standardowymi wiązaniami do narciarstwa alpejskiego.

Wewnętrzny botek z elastycznymi sznurówkami , używanymi przy podchodzeniu aby maksymalnie unieruchomić stopę , botek posiada również „flex zones” strefy zgięcia.

Technologie:

PowerLock Spyne  - Wytrzymały , intuicyjny i precyzyjny. Mechanizm ski/walk pozwalający na 50 stopniowy zakres ruchu i bezkompromisowe połączenie , zablokowanie podczas jazdy na nartach. Mechanizmem można wyregulować pochylenie do przodu o 10-17 stopni..

Fast Fit Entry - Miękkszy materiał TPU umieszczony bezpośrednio pod klamrami. Jest to strefa pozwalająca komfortowo i szybko ubrać/ściągnąć buty narciarskie.

Grip Walk Outsoles  - Wymienne podeszwy rockerowe posiadające certyfikat ISO 9523 , idealnie współpracują z wiązaniami Maker Grip Walk.  Zapewniają lepszą przyczepność i komfort podczas chodzenia jak i stania w butach , jednocześnie bez kompromisu jeśli chodzi o transmisje energii pomiędzy butami a wiązaniami. Dostępne do kupienia osobno jak i jako dodatek do butów narciarskich.

Navicular Punch  - Wymodelowanie w skorupie butów w okolicy kości łódkowatej (staw skokowy) w celu zmniejszenia ucisku podczas pracy kostki. 

Asymmetrical Toe Box  - Konstrukcja butów dopasowana do kształtu palców dla zapewnienia komfortu i zapewnienia dobrego dopasowania

Power Wedge - Regulowany, wyciągany „spojler” umieszczony w górnej części łydki , umożliwiający zmianę wychylenia w zakresie od 12 – 14 stopni.  

Pozostałe właściwości:

  • Flex: 90
  • Szerokość: 98mm
  • Wkładka: LuxFit ProTour
  • Waga: 1600 g (26,5)

k2_2122_clp-banner_ski_ski-all-mountain.jpg

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie K2 MINDBENDER 90 ALLIANCE

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
90
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
98mm
Klamry
4 klamry Alu micro
Taśma ściągająca
Strap

Specyficzne kody

Zobacz także

-549,00 zł

Buty narciarskie FiSCHER RC4 THE CURV 110 VACUUM FULL FIT Black 2019

  • 26,5cm
  • 27,5cm
1 400,00 zł 1 949,00 zł
-449,00 zł

Buty narciarskie TECNICA MACH1 110 MV Anthracite 2019

  • 27cm
1 150,00 zł 1 599,00 zł