Nowy

Buty narciarskie HAWX MAGNA 105 S W 2023

2 099,00 zł

Atomic Hawx Magna 85 W, popularny krój o średniej elastyczności i szerokim kroju dla kobiet, to buty narciarskie, które są niezawodne i niezwykle wygodne.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Hawx Magna 85 W
Fantastyczne połączenie komfortu i wydajności łączy się w butach Atomic Hawx Magna 85 W, zaprojektowanych dla narciarek o szerszych niż przeciętnie stopach. Dzięki bardziej miękkiemu flexowi jest to mniej agresywny but narciarski, który pozwala jeździć na nartach w bardziej zrelaksowanym stylu. Twoje stopy pozostaną ciepłe w linerze 3D Silver W, nawet gdy jest wilgotno i zimno. Posiada Easy Step-in i mankiet w kształcie tulipana dla dodatkowego komfortu. Ten but sprawia, że każdy dzień na nartach jest tym książkowym.

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie HAWX MAGNA 105 S W 2023

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
105
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
102mm
Klamry
6000-series Alu
Taśma ściągająca
35 mm Velcro Strap

Specyficzne kody

Zobacz także

-480,00 zł