-30%

Buty narciarskie DALBELLO LUPO 100 W AX Black/Pale Blue 2023

1 680,00 zł Zniżka 30%
2 400,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1680.00 zł

LUPO AX 100 W

Model dla kobiet Lupo – swoboda ruchu i wygoda podczas podchodzenia połączona z niepowtarzalnymi osiągami podczas zjazdu. Dzięki wkładce o szerokości 100 mm model Lupo AX 100 łączy w sobie osiągi designu Cabrio z większą przestrzenią na stopę oraz wygodnym dopasowaniem. Te buty opracowane z myślą o freeridzie i skitouringu doskonale sprawdzają się zarówno na przygotowanych trasach, jak i poza nimi. Opcjonalnie dostępne są podeszwy GripWalk z profilem Vibram®!

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Dalbellobaner.jpg

Lupo AX 100 W to uniwersalny model damskich butów narciarskich do freeride’u i skituringu.

- Dzięki szerokości wkładki wynoszącej 100 mm w butach jest więcej przestrzeni na stopy.

- Nie zapomnieliśmy także o idealnym dopasowaniu kształtu w stylu Dalbello.

- Szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że te buty doskonale sprawdzą się na przygotowanych stokach, jak i w głębokim puchu poza trasami.

- Dzięki dużej, prostej w obsłudze klamrze do regulacji między trybem jazdy a trybem chodzenia oraz wyciąganemu językowi buty zapewniają przestrzeń ruchu w zakresie 67°.

- Podczas zjazdu uwydatnia się freeride’owy charakter niepowtarzalnego designu Cabrio.

- Dla zapewnienia łatwiejszego i bezpieczniejszego chodu można opcjonalnie doposażyć buty w wysokiej jakości podeszwy GripWalk z profilem Vibram®!

Właściwości:

 • WAGA 1781 g / 1625 g
 • ROZMIAR LS 215-265
 • SIZE RUN Half sizes only
 • KONSTRUKCJA Cabrio
 • FLEX 100
 • SZEROKOŚĆ 100
 • MATERIAŁ DB HYPERLITE/POLYAMIDE COMPOSITE/DB HYPERLITE
 • BUT WEWNĘTRZNY LUPO IF AIR
 • KLAMRA FP-100
 • STRAP Power Strap 40 mm
 • DALBELLO FIT CATEGORY medium_fit
Speedwall Multilayer Woodcore light

CONTOUR 4

Ekskluzywna technologia Dalbello odwzorowujące anatomiczne kontury stopy.

Ekskluzywna konstrukcja Dalbello. Projektując wewnętrzny kształt skorupy buta, uwzględniono nie tylko anatomię stopy, ale przede wszystkim cztery krytyczne miejsca, w których najczęściej występują jej nietypowe odkształcenia. Są to: kostki, pięta, strefa palców i wewnętrzna strona podbicia. Stworzono tzw. cztery „strefy komfortu” zwiększając punktowo objętość butów. Minimalizuje to potrzebę modyfikacji skorupy.

GRIPWALK

Nowy, jedyny w swoim rodzaju system zapewniający komfort chodzenia w butach narciarskich. Dostępny w 90% kolekcji modeli Dalbello

GripWalk jest specjalnie ukształtowaną podeszwą wykonaną z polimerów. Wypukły kształt i agresywny bieżnik zwiększają komfort i pewność chodzenia, a także zapewniają lepszą przyczepność. Podeszwy GripWalk są idealnymi elementami tuningowymi przeznaczonymi do wybranych butów narciarskich i wiązań Marker GripWalk.

3Dglass.jpg
Speedwall Multilayer Woodcore light

CABRIO DESIGN

Unikalna konstrukcja Cabrio marki Dalbello łączy w sobie dolną skorupę i cholewkę z zewnętrzym językiem Kintetic Response Tongue, który zapewnia płynniejsze i bardziej progresywne przekazanie energii oraz absorbcję drgań. Harmonijny charakter flexu i dynamiczne odbicie są charakterystyczne dla konstrukcji Cabrio. Poza językiem Kinetic Response Tongue, but posiada również system trzymania pięty Dynalink, funkcję SKI/HIKE, odwróconą przednią klamrę, co czyni tą konstrukcję najbardziej wszechstronną, sprawdzającą się w każdym możliwym terenie a w szczególności poza trasą czy w parku.

 

CUFF MOVEMENT (FORE 40° / BACK 27°)

Swobodne pochylenie buta do przodu i tyłu po odblokowaniu.

csm_Voelkl-Carbon_.jpg
Full Sidewall

ID LINER

100% personalizowane

W 100% personalizowane buty wewnętrzne. Formowanie termiczne trwa zaledwie 6-12 minut. Najlżejsze i najcieplejsze buty wewnętrzne znakomicie przenoszące energię dla najbardziej wymagających i zaawansowanych narciarzy.

LOW CUFF HINGE POINT

Mankiet o wysokiej dźwigni z punktami zawiasów zamontowanymi około 10 cm niżej niż w przypadku standardowych butów konstrukcyjnych.

LOW HINGING CUFF pozwala, aby mankiet buta łatwiej podążał za naturalnym, anatomicznym ruchem nóg narciarza, ponieważ ma większy zakres ruchu zawiasów do przodu i do tyłu. Dla bardziej efektywnego chodzenia i szybowania. Większa moc i kontrola przy mniejszej ilości energii.

Volkl UVO 3D

P-Tex 2100

REPLACEMENT TOE / HEEL PROTECTOR

Opatentowane wstawki Toe-Heel zwiększające wytrzymałość butów narciarskich. Specjalna mieszanka o wysokiej gęstości zapewnia wyjątkową trwałość.

DYNALINK HEEL RETENTION SYSTEM

System Dynalink utrzymuje piętę w optymalnym położeniu, a także minimalizuje przesuwanie stopy, unoszenie pięty i nieporządane wygięcie powłoki buta w czasie jazdy.

3Dglass.jpg
Speedwall Multilayer Woodcore light

QUICK REMOVABLE TONGUE

Łatwo zdejmowany za pomocą tylko jednej ręki język oferuje nieskrępowane pochylenie nogi do przodu podczas wędrówek i podchodzenia. Język z powodu swojej elastyczności zapewnia też doskonałe osiągi podczas zjazdu.

HYPERBAND WIDE PROFILE CUFF CLOSURE

Klamra cholewki Hyperband. Unikalny projekt Dalbello. Klamra z grzechotką umożliwia jej dokładne i prezycyjne zapięcie przy niewielkim nakładzie siły. Skutecznie obejmuje obszar kości piszczelowej

csm_Voelkl-Carbon_.jpg
Full Sidewall

KINETIC RESPONSE TONGUE

Bardzo elastyczny, poliamidowy prążkowany język dostępny jest w trzech wersjach sztywności. Język jest w stałym kontakcie z nogą, a jego odpowiednie dobranie poprawia czas reakcji i kontrolę. Język można łatwo wymieniać, wybierając pomiędzy następującymi wariantami:

 • STIFF - Flex index - 120/130: Twardy flex i bardzo szybka reakcja. Skierowany do zaawansowanych narciarzy.
 • MEDIUM - Flex index - 100/120: Średni flex z delikatnym, elastycznym, gładkim odbiciem. Skierowany do średniozaawansowanych, dość silnych narciarzy.
 • SOFT - Flex index - 85/100: Miękki flex z wybrzuszonym gładkim sprężystym odbiciem. Skierowany do kobiet i lekkich narciarzy.

HIKE & RIDE MECHANISM

Po odblokowaniu mechanizmu gwarantowany jest duży zakres ruchów w celu zapewnienia efektywnej wędrówki i wspinaczki. Konstrukcja Cabrio jest bezkompromisowa w zakresie osiągów narciarskich.

Volkl UVO 3D
Full Sidewall

IF LINER

But Instant Fit oznacza dokładnie natychmiastowe dopasowanie od pierwszego założenia. Dodatkowo każdy jest termoformowalny w wyznaczonym obszarze (w zależności od modelu 40-80% powierzchni). W zaledwie 4 minuty nagrzewania osiąga precyzyjne, indywuidualne dopasowanie oraz charakteryzuje się doskonałym efektem pamięci dopasowania.

 • Ciepłe
 • Średniej gęstości pianka EVA
 • 80% termoformowalności w 4 minuty po wygrzaniu
 • 120cm długości sznurówek
 • Bardzo dobra oddychalność
 • Profil ułatwiający chodzenie

INVERTED FOREFOOT BUCKLE

Dzięki odwróceniu frontowych klamer zapięcie znajduje się na górze, a nie na boku, co chroni je przed uszkodzeniami w czasie jazdy na tyczkach, nisko na krawędzi, upadków i skoków.

Volkl UVO 3D

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie DALBELLO LUPO 100 W AX Black/Pale Blue 2023

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
100
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
100mm
Klamry
FP100 Alu-Micro
Taśma ściągająca
Power strap 40 mm

Specyficzne kody