-460,00 zł

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 95 S W Vapor/L. Grey 2020

1 089,00 zł Zniżka 460,00 zł
1 549,00 zł
Najpopularniejszy model buta narciarskiego od Atomic-a, przeznaczony dla średnio zaawansowanej i zaawansowanej narciarek. Średnia szerokość buta, bardzo ciepły botek wewnętrzny oraz możliwość personalizacji do indywidualnych potrzeb.
Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Hawx Prime
Najnowsza odsłona damskich butów narciarskich od Atomic-a. Najpopularniejszy przedstawiciel średniej szerokości buta z linii Hawx. Bardzo ciepły botek wewnętrzny Memory Fit 3D Gold W. Możliwość dopasowania skorupy oraz botka wewnętrznego do indywidualnych potrzeb, przy zakupie butów w naszym sklepie. Cały proces formowania całkowicie za darmo.

 

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner

 

 

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 95 S W Vapor/L. Grey 2020

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
95
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
100mm
Klamry
6000-series Alu
Taśma ściągająca
35 mm Velcro Strap

Specyficzne kody

Zobacz także

-399,00 zł

Buty narciarskie FISCHER MY CRUZAR 90 PBV Black 2019

  • 25,5cm
900,00 zł 1 299,00 zł