Nowy

Buty biegowe męskie On Running Cloudventure Waterproof v.3 Black

799,00 zł

On Running Cloudventure Waterproof - Lekkie, wodoodporne buty do biegania w terenie, z ekstremalną amortyzacją i przyczepnością. Góry już drżą.

Model, który nie tylko doskonale radzi sobie na trudnych szlakach, ale odznacza się także niesamowitym komfortem, jak również zachwyca nowoczesnym designem.

rozmiar (cm / EUR / UK)
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

baner_on.jpg

Buty biegowe męskie On Running Cloudventure Waterproof v.3 - New Generation

W 100% wodoodporne buty do biegania w terenie, wyposażone w ekstremalną amortyzację i przyczepność. Przebiegnij każdy szlak, w każdych warunkach.

Wysoki poziom ochrony przed wodą i wiatrem to zasługa zastosowanej w tych butach membrany. Dzięki niej w deszczowe dni stopy pozostaną zawsze suche i chronione przed wyziębieniem powodowanym przez podmuchy wiatru. Oddychająca (paroprzepuszczalna) membrana odpowiada jednocześnie za odprowadzanie wilgoci z wnętrza butów. W sytuacji wzmożonej aktywności nie pozwoli na gromadzenie się wilgoci powstającej na skórze. W rezultacie dba o optymalny komfort termiczny.

Buty CLOUDVENTURE są skoncentrowane na tym by bezpiecznie dobiec na szczyt i z niego zbiec. Wydajnie pomaga w tym przyczepna podeszwa Missiongrip™ gwarantująca przyczepność na każdym rodzaju terenowego podłoża. Piankowa konstrukcja podeszwy skutecznie tłumi wstrząsy płynące z podłoża co z kolei przekłada się na mniejsze zmęczenie stóp. Konstrukcja ta przekłada się także na ograniczenie ryzyka powstania potencjalnych kontuzji.

Zastosowana w podeszwie płyta Speedboard™ przyczynia się do jeszcze bardziej wydajnego i bezpiecznego ruchu. Wspomaga przy wchodzeniu pod górę, jednocześnie chroniąc stopy na nierównym podłożu.

Bez względu na trudności terenu i niesprzyjającą pogodę buty On Running CLOUDVENTURE WATERPROOF będą idealnym narzędziem w osiągnięciu każdego biegowego celu.

Cechy:

Profil: TRIAL - biegi terenowe
Waga: 325g (US 8.5)
Drop: 6mm
Wodoodporność: TAK

Technologie: CloudTec® / Speedboard / Missiongrip
Aktywność: BIEGANIE
Sezon: Lato
Płeć: ON
Materiał: tworzywo syntetyczne

WŁAŚCIWOŚCI:

AKTYWNOŚĆ:
Na codzień - Bieganie -Wspinaczka

NAWIERZCHNIA:
Asfalt - Hala - Szlaki terenowe

Dystans:
Mały - Średni Duży

AMORTYZACJA:
Bezpośrednia - Umiarkowana - Miękka

ZALECANE NA STARTY:
Tak - Nie

NAJBARDZIEJ POLECANE DO:
Trasy biegowe, długie trasy terenowe, biegi w mokrych warunkach

cloudventure_3-fw21-arctic_marina-w-g0.jpg

Dodatkowe informacje o Buty biegowe męskie On Running Cloudventure Waterproof v.3 Black

Przeznaczenie
Męskie
Zastosowanie
Bieganie

Specyficzne kody