-20%

Narty NORDICA Dobermann SLR RB + XCELL14 FDT 2023

3 679,20 zł Zniżka 20%
4 599,00 zł

Tych którzy szukają mocnych nart, które szybko i precyzyjnie skręcają i mają zabawowe podejście, Dobermann SLR RB z pewnością zadowoli.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Jeśli jesteś mistrzem wyścigów, instruktorem lub po prostu doświadczonym narciarzem, który uwielbia wykonywać skręty slalomowe, to są narty dla Ciebie. Wzorowana na naszych nartach wyścigowych Dobermann World Cup – choć z mniej agresywną łopatą – SLR RB jest wyważona i żwawa, z mocą jakiej pożądasz. Z wąską talią 69 mm, jest szybka od krawędzi do krawędzi. Ponadto promień czubka ogona pozwala na różne kształty skrętu, dzięki czemu jest to najpłynniejsza i najbardziej zabawowa narta SL, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Dodając do narty jeszcze więcej życia, przedstawiamy nową płytkę Recoil Power Plate. Zainspirowaną najbardziej udaną płytą na Pucharze Świata, płytą tłokową, Recoil pozwala nartom na naturalne zginanie się, zapewniając płynniejszą, żywszą jazdę. Dla tych, którzy szukają mocnych nart, które szybko i precyzyjnie skręcają i mają zabawowe podejście, Dobermann SLR RB z pewnością zadowoli.

Dodatkowe informacje o Narty NORDICA Dobermann SLR RB + XCELL14 FDT 2023

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Energy 2 TI
Wiązania
XCELL 14 FDT

Specyficzne kody