Nowy

Kask narciarski Salomon DRIVER PRIME SIGMA PHOTO MIPS White 2024

1 900,00 zł

Model DRIVER PRIME SIGMA™ MIPS marki Salomon wyznacza standardy poprzez zacieranie granicy między kaskami z osłoną przeciwsłoneczną a standardowymi zestawami kasków z goglami. Idealnie zintegrowana magnetyczna osłona przeciwsłoneczna SIGMA™ Photochromic oferuje lepszy kontrast widzenia kolorów we wszystkich warunkach atmosferycznych, a rozwiązania zapewniające świetne dopasowanie i ochronę utrzymują wygodę i bezpieczeństwo przez cały dzień.

Rozmiar kasku
Ilość

Salomon Banner

Model DRIVER PRIME SIGMA™ MIPS marki Salomon wyznacza standardy poprzez zacieranie granicy między kaskami z osłoną przeciwsłoneczną a standardowymi zestawami kasków z goglami. Idealnie zintegrowana magnetyczna osłona przeciwsłoneczna SIGMA™ Photochromic oferuje lepszy kontrast widzenia kolorów we wszystkich warunkach atmosferycznych, a rozwiązania zapewniające świetne dopasowanie i ochronę utrzymują wygodę i bezpieczeństwo przez cały dzień.

Lepsza widoczność

Szybka magnetyczna SIGMA™ PHOTO dostosowuje jasność do warunków, zwiększając kontrast widzenia kolorów. Ponadto umożliwia łatwą wymianę i idealnie dopasowuje się do twarzy, nawet w połączeniu z okularami.

Wyjątkowa ochrona

Połączenie wysokiej klasy technologii MIPS, SMART SAFETY 360° oraz EPS4D zapewnia najlepszą dostępną ochronę przed uderzeniami bocznymi i pionowymi.

Najwyższy poziom komfortu

System Boa® Fit, wzór MaxFit Construction i wkładka wykonana w 100% z wełny merynosowej oferują natychmiastowy komfort i dopasowanie, a klamra Fidlock® umożliwia łatwe zapinanie jedną ręką.

Technologia fotochromatyczna

Fotochromatyczna szybka reaguje na zmieniające się warunki oświetlenia, w sposób dynamiczny zmieniając zabarwienie z jaśniejszego na ciemniejsze.

EPS 4D

Opatentowana przez markę Salomon technologia EPS 4D maksymalizuje pochłanianie energii wstrząsów bocznych i pionowych.

MIPS™

System ochrony mózgu MIPS™ to wbudowana w kask warstwa ograniczająca tarcie, której celem jest minimalizowanie ruchów rotacyjnych przenoszonych do mózgu, a powstających w wyniku uderzeń w głowę pod kątem. W połączeniu z gwarantującą maksymalną amortyzację wstrząsów wyściółką EPS 4D system ten zapewnia najlepszą ochronę przed uderzeniami bocznymi i pionowymi.

FIDLOCK

FIDLOCK to szybki i bezpieczny system zapinania oferujący intuicyjną obsługę. Sprawia, że dopasowanie kasku staje się łatwe nawet w rękawicach. Łączy bezpieczeństwo mechanicznego zapięcia z prostotą i intuicyjnością zapięcia magnetycznego. Dzięki temu rozwiązaniu przygotowanie do jazdy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

MaxFit Construction

Całkowicie przeprojektowane nauszniki w kształcie litery „V” gwarantują natychmiastowe dopasowanie i komfort.

System Boa® Fit

Dzięki systemowi Boa® Fit wystarczy nacisnąć i przekręcić pokrętło w celu zwiększenia dopasowania lub nacisnąć, aby zmniejszyć napięcie. To rozwiązanie pozwala Ci stale utrzymywać pełną kontrolę nad przyleganiem kasku do głowy.

Nadaje się do zdjęcia/prania

Większa higiena: łatwa do wyjęcia, w pełni nadająca się do prania wkładka.

Całkowite blokowanie promieni UV

Wszystkie szybki marki Salomon blokują 100% promieni UV, zapewniając całkowitą ochronę oczu.

Norma CE-EN 1077 dla kasków narciarskich

Organizacje uprawnione do testowania produktów pod kątem spełniania europejskich norm bezpieczeństwa (CE) i przyznawania im świadectw zgodności. Produkt spełnia wymagania norm dotyczących narciarstwa.

Magnetyczne zapięcie

Łatwa w obsłudze magnetyczna klamra, która zapobiega przycięciu skóry podczas zapinania. Idealne rozwiązanie w przypadku kasków dla dzieci.

Dodatkowe informacje o Kask narciarski Salomon DRIVER PRIME SIGMA PHOTO MIPS White 2024

Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody

Zobacz także

Kask narciarski KASK Montecarlo Visor Red

  • 58 cm
  • 60 cm
  • 61 cm
  • 62 cm
  • 63 cm
  • 56 cm
  • 57 cm
1 979,00 zł
-525,00 zł

Kask KASK Chrome White/Silver

  • 56 cm
1 224,00 zł 1 749,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1311.75 zł