-240,00 zł

Narty biegowe FIBRE CROWN EF + wiązania Tour Step

729,00 zł Zniżka 240,00 zł
969,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 969.00 zł

Narty Fischer Fibre Crown EF + Wiązania Tour Step IN IFP 2024 Doświadcz łatwiejszej jazdy na nartach dzięki Narcie Fibre Crown EF z nową grafiką. Idealny wybór do jazdy na nartach w ubitych, gąsienicowych i umiarkowanych warunkach. Połączenie naszego wszechstronnego bezwoskowego bieżnika Vario Crown i konstrukcji Efficient Forward zapewnia kopnięcie i przyczepność bez perfekcyjnej techniki.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Łuska PREMIUM CROWN

Ślizgi z pojedynczą łuską w przedniej i tylnej części. Dzięki mniej agresywnej strukturze suną po śniegu dużo łatwiej. Ułatwiają odbicie i zapewniają płynną jazdę w różnych warunkach śniegowych. Łuska wskazana jest zwłaszcza w turystyce narciarskiej; utrudnia cofanie się narty podczas odbicia. Narta z łuską nie wymaga smarowania jak narty o gładkim ślizgu.

 

Wykończenie struktury ślizgu ULTRA TUNING
Fabrycznie zakładana struktura ślizgu; w połączeniu ze specyficznym składem chemicznym ślizgu umożliwia optymalne wykorzystanie właściwości nart w danych warunkach pogodowych.

 Rdzenie AIR CHANNEL

Technologia stosowana w konstrukcji rdzeni polegająca na połączeniu kanałów powietrznych z włóknem szklanym. Rdzenie wykonane w tej technologii są o wiele lżejsze, bardziej wytrzymałe i lepiej rozkładają siły nacisku w porównaniu z rdzeniami drewnianymi.

Jak dobrać długość nart:

Wiązania Fischer TOURING CLASS NIS:

Automatyczne, bardzo lekkie wiązania przeznaczone do biegania techniką klasyczną. Rekomendowane miłośnikom biegania na poziomie rekreacyjnym.

Wiązanie to kluczowe ogniwo pomiędzy narciarzem a nartą. Przenosi moc od stóp, poprzez but na narty. Każdy narciarz potrzebuje niezawodność, łatwości obsługi, stabilność i kontroli. Fischer używa systemu NNN - New Nordic Norm opatentowanego przez firmę Rottefella znaną od ponad 75 lat z innowacji i dążenia do perfekcji w sprzęcie sportowym.

Wersja kolorystyczna: black/blue

System zapinania: automatyczny

Dodatkowe informacje o Narty biegowe FIBRE CROWN EF + wiązania Tour Step

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
51-46-49
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
AIR CHANNEL, CROWN TECH, CFC, POWER EDGE, ULTRA TUNING, AIR CHANEL, BASALITE
Wiązania
TOURING CLASS NIS
Promień skrętu
S-CUT

Specyficzne kody