-25%

KASK NARCIARSKI POC ARTIC SL 360° SPIN Aventurine Yellow 2023

892,50 zł Zniżka 25%
1 190,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 892.50 zł

POC Artic SL 360° SPIN to slalomowy kask narciarski z dodatkowymi warstwami ochronnymi, który został wyposażony w system regulacji 360° dla bardziej komfortowego dopasowania. Wewnętrzna forma kasku została udoskonalona i dopracowana, aby zapewnić bardziej bezpieczne i wygodne dopasowanie do głowy.

Rozmiar kasku
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

POC Artic SL 360° SPIN to slalomowy kask narciarski z dodatkowymi warstwami ochronnymi, który został wyposażony w system regulacji 360° dla bardziej komfortowego dopasowania. Wewnętrzna forma kasku została udoskonalona i dopracowana, aby zapewnić bardziej bezpieczne i wygodne dopasowanie do głowy.

Opracowany zgodnie z koncepcją POC Whole Helmet, kask naszpikowany jest ochronnymi technologiami POC. Posiada wkładki VPD 2.0 z tyłu kasku, aby zwiększyć ochronę potylicy przed uderzeniami.

Odporny na wiele uderzeń rdzeń multi-impact EPP dodatkowo zwiększa ochronę, a wytrzymała i sprężysta skorupa ABS zwiększa trwałość kasku.

Wentylacja jest w pełni regulowana.

Kask jest wyposażony jest w slalomową gardę Maxilla Breakaway, która składa się podczas wypadków, aby zminimalizować urazy szyi oraz nową klamrę Fidlock, którą można łatwo obsługiwać w rękawiczkach.

  • Slalomowy kask wyposażony w nowy z regulowany system dopasowania 360° zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania
  • Bardzo trwała skorupa ABS, wielowarstwowy rdzeń EPP, wkładka VPD 2.0 zwiększa bezpieczeństwo
  • Regulowana wentylacja dla optymalnej regulacji temperatury.
  • W komplecie regulowana i odpinana slalomowa garda POC Maxilla Breakaway
  • Klamra Fidlock zapewnia bezpieczne dopasowanie i jest łatwa w obsłudze w rękawiczkach.

Specyficzne kody