-25%

Buty narciarskie ATOMIC HAWX ULTRA XTD 115 W CT GW Light Grey/Da 2023

1 949,25 zł Zniżka 25%
2 599,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2079.20 zł

Atomic Hawx Ultra XTD 115 W CT GW, najlepsze buty narciarskie o wąskim kroju do uprawiania all-mountain i freeride touringu.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Ultra XTD 115 W CT GW
Poznaj Atomic Hawx Ultra XTD 115 W CT GW. Narciarstwo all-mountain i freeride z jednym butem. Łącząc wygodę i moc jazdy na nartach Hawx z epickim naturalnym ruchem Backland i specyficznym dla kobiet kształtem mankietów, te buty są przystosowane do węższych stóp. Konstrukcja Prolite ma wzmocnienia w krytycznych miejscach dla sztywności i wsparcia. Funkcje specyficzne dla touringu, takie jak Free / Lock 2.0 i Frictionless Pivot, pomagają zachować naturalny ruch i ułatwiają wchodzenie. Wstawki Complete Tech w palcach i pięcie zapewniają maksymalną kompatybilność z wiązaniami. Wysoce konfigurowalny liner Mimic Platinum W, dokładnie dopasowuje się do kształtu stopy, a strefa Touring Flex Zone zapewnia większy komfort zgnania. Podeszwy GripWalk zapewniają większy komfort chodzenia bez utraty wydajności na śniegu.

Waga: 1458: 24/24,5

Twardość (flex): 115

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

 

 

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC HAWX ULTRA XTD 115 W CT GW Light Grey/Da 2023

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
115
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
98mm
Klamry
4 aluminowe, 7000-series Alu
Taśma ściągająca
40 mm Cam Strap

Specyficzne kody