GOGLE NARCIARSKIE POC NEXAL MID CLARITY Hydrogen White/Partly Sunny Blue

1 100,00 zł

POC Nexal Mid Clarity to najnowsze reac'owe gogle narciarskie, które wzorowo chronią Twój wzrok i nie tylko. Nieco zmniejszone, lepiej dopasowane do mniejszych twarzy. Gogle POC Nexal Clarity Comp wyróżniają się osłoną kości jarzmowej pod soczewką, która zapewnia dodatkową ochronę twarzy. Ich unikalny styl inspirowany jest wyścigami i ochroną przeciwsłoneczną stosowaną w sportach letnich. Osłony kości jarzmowych zwiększają ochronę przed zimnym wiatrem oraz zapewniają komfort całodziennego użytkowania.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

POC Nexal Mid Clarity  to najnowsze reac'owe gogle narciarskie, które wzorowo chronią Twój wzrok i nie tylko. Nieco zmniejszone, lepiej dopasowane do mniejszych twarzy. Gogle POC Nexal Clarity Comp wyróżniają się osłoną kości jarzmowej pod soczewką, która zapewnia dodatkową ochronę twarzy. Ich unikalny styl inspirowany jest wyścigami i ochroną przeciwsłoneczną stosowaną w sportach letnich. Osłony kości jarzmowych zwiększają ochronę przed zimnym wiatrem oraz zapewniają komfort całodziennego użytkowania.

Gogle narciarskie Nexal posiadają cylindryczna soczewka z technologią Clarity Comp, która zapewnia minimalne zniekształcenie optyczne. Soczewki Clarity Comp zostały opracowane specjalnie do użytku podczas intensywnych zawodów narciarskich. Charakteryzują się zwiększonym kontrastem, specjalnie dostrojoną ostrością wzroku i intensywnymi kolorami, przepuszczają określone profile częstotliwości światła, aby zintensyfikować wrażenia wizualne i pomóc szybko odczytać warunki na śniegu w krótkoterminowych okresach typowych dla wyścigów narciarskich.

Nie są one przeznaczone do całodziennej jazdy. U niektórych mogą powodować mdłości lub zawroty głowy, jeśli są używane przez dłuższy czas. Zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Soczewki są łatwe do wymiany, dzięki czemu zawsze możesz dostosować swoje gogle do panujących warunków na trasie. Soczewki posiadają powłokę Ri-Pel, która chroni przed brudem, wodą potem, solą, olejem i kurzem. Ułatwia czyszczenie. Powłoka anti-scratch zmniejsza ryzyko uszkodzenia powierzchni, a Anti-fog zapobiega zaparowaniu soczewek.

Gogle są wyposażone w ramki, dzięki czemu mogą być jeszcze bliżej kasku POC, zapewniając bezproblemową ochronę głowy. Podczas długich dni na stoku liczy się komfort dlatego gogle posiadają trójwarstwową piankę i elastyczną ramkę, aby zapewnić optymalne dopasowanie do większości kształtów twarzy.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort podczas jazdy na stoku, gogle posiadają regulację wentylacji, która może być łatwo włączona i wyłączona. Idealna do zmniejszenia przepływu powietrza podczas jazdy z większą prędkością.

W zestawie znajduje się miękkie etui na gogle, które może służyć jako ściereczka do czyszczenia oraz dodatkowa soczewka do jazdy w pochmurnych warunkach - Clarity Comp No Mirror Cat 1

Lepiej dopasowane do nieco mniejszych twarzy. 

Soczewki Clarity Comp

opracowane specjalnie do użytku podczas intensywnych zawodów narciarskich

Soczewka Clarity Comp No Mirror

dodatkowa soczewka do jazdy w pochmurnych warunkach Cat1

Soczewka Clarity Comp Night 

dedykowana do nocnej jazdy przy sztucznym świetle - Cat1

Spektris mirror

Unikalna powłoka lustrzana Spektris zaprojektowana aby zapewnić lepsze wrażenia wizualne

Cylindryczna soczewka

Znajduje się w równej odległości od twarzy co zapewnia minimalne zniekształcenia optyczne.

Osłony kości jarzmowej

Osłony pod ramką zwiększają ochronę przed wiatrem, podnoszą komfort całodziennego użytkowania 

Powłoka Ri-Pel

Hydrofobowa i olefobowa powłoka chroni przed brudem, wodą, potem, solą, olejem i kurzem, ułatwia czyszczenie soczewek

Powłoka Anti-scratch

Powłoka na zewnętrznej stronie soczewek zapobiega zarysowaniom 

Powłoka Anti-fog

Powłoka na wewnętrznej stronie soczewki zapobiega zaparowaniu

Pełna ochrona UV (UV 400)

Soczewki zapewniają pełną ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB

Trójwarstwowa pianka

przylegająca do twarzy zapewnia miękkie i wygodne dopasowanie

Silikonowe paski

Silikonowe uchwyt po wewnętrznej stronie paska utrzymują gogle na kasku

Regulowana wentylacja

idealna do zmniejszenia przepływu powietrza podczas jazdy na nartach z większą prędkością

W zestawie miękkie etui

Dodatkowe informacje o GOGLE NARCIARSKIE POC NEXAL MID CLARITY Hydrogen White/Partly Sunny Blue

Gwarancja
2 lata