-90,00 zł

Kalesony męskie X-Bionic RADIACTOR 4.0 Gold

630,00 zł Zniżka 90,00 zł
720,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 630.00 zł

Zaufaj wyjątkowemu działaniu termoregulującemu X-BIONIC® RADIACTOR 4.0 PANTS MEN, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach, jednocześnie ciesząc się niezrównanym komfortem superlekkiego materiału. Nowa generacja 4.0 jest pierwszą, która oferuje ultra-wysoką jakość Retina® zapewniającą wyjątkową dokładność działania.

Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Zaufaj wyjątkowemu działaniu termoregulującemu X-BIONIC® RADIACTOR 4.0 PANTS MEN, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach, jednocześnie ciesząc się niezrównanym komfortem superlekkiego materiału. Nowa generacja 4.0 jest pierwszą, która oferuje ultra-wysoką jakość Retina® zapewniającą wyjątkową dokładność działania. Rezultatem jest bardzo gęsty dzianinowy materiał o zmniejszonej objętości, który oferuje pełną funkcjonalność przy przyjemnie niskiej wadze. Strefy funkcjonalne z efektami termoregulacyjnymi i ochronnymi są precyzyjnie rozmieszczone i promują Twoją wydajność i wytrzymałość. Materiał zawdzięcza swój potężny efekt kontroli temperatury w chłodne zimowe dni XITANIT® 2.0, jeszcze bardziej perfekcyjnemu, odbijającemu ciepło włóknowi high-tech.

Legendarny opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® jest bardziej wydajny niż kiedykolwiek i dodatkowo wspiera wysoce adaptacyjną termoregulację: złożone struktury 3D i elementy w kształcie litery Y maksymalizują wymianę powietrza, chłodzenie podczas pocenia się i ciepło podczas zamrażania - teraz nawet szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej. X-BIONIC® Partialkompression® stosuje ukierunkowaną kompresję w celu stymulowania funkcji mięśni, zwiększenia wydajności i skrócenia czasu regeneracji. Expansion Ribs® amortyzuje stawy w łokciach i kolanach, zapewniając efekt rozgrzewający, nawet gdy stawy są w ruchu.

Dodatkowe informacje o Kalesony męskie X-Bionic RADIACTOR 4.0 Gold

Przeznaczenie
Męskie
Technologia
3D Bionic Sphere / / Partial COMPRESSION / ThermoSyphon® / Expansion Ribs®
Gwarancja
2 lata
Kolor
Złoty/Czarny

Specyficzne kody