Pokrowiec na narty STOCKLI TRAVEL LINE SKI BAG 1P 165CM 2024

375,00 zł

Torba na narty Stöckli ma długość 165 cm i ma dużo miejsca na parę nart i kijków. Długość pokrowca na narty można regulować za pomocą zamka błyskawicznego. Dodatkowo stałe paski do noszenia ułatwiają transport nart.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Ilość

Materiał zewnętrzny w odcieniach czerni nadaje torbie na narty ekskluzywnego, a jednocześnie sportowego wyglądu. Trwały, odporny na rozdarcia materiał zewnętrzny jest wodoodporny i ma powłokę PU. Każdy użyty zamek to YKK.

Swiss Made

Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli.

Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej

z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

Dodatkowe informacje o Pokrowiec na narty STOCKLI TRAVEL LINE SKI BAG 1P 165CM 2024

Długość
165cm
Gwarancja
2 lata