Buty narciarskie ATOMIC HAWX ULTRA 85 W Black/White 2023

1 799,00 zł

Atomic Hawx Ultra 85 W all-mountain to najbardziej elastyczne i wybaczające buty narciarskie z lekkiej serii Hawx Ultra W.

Rozmiar buta
Ilość

Atomic BannerAtomic Hawx Ultra 85 W

Lekkie i wytrzymałe all-mountain Atomic Hawx Ultra 85 W to najdelikatniejsze i najbardziej wybaczające damskie buty z serii Hawx Ultra, zapewniające Legendarne czucie Hawx i wygodę w wąskim kroju. Wykorzystując możliwie najcieńszy profil, a następnie wzmacniając krytyczne strefy transferu mocy, technologia Prolite nowej generacji tworzy lekką skorupę, która jest o 25% bardziej stabilna niż poprzednie modele, zapewniając wyjątkowo zwinną i mocną jazdę na nartach. Powłokę, mankiet i wyściółkę 3D Silver W można łatwo formować termicznie za pomocą procesu Memory Fit, aby uzyskać spersonalizowane dopasowanie. Umiejscowione zarówno w celu łatwego wejścia do buta, jak i łatwego wejścia do sportu, ten but zapewnia najwyższy komfort i jest doskonałym wyborem dla kobiet rozpoczynających narciarstwo.

 

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC HAWX ULTRA 85 W Black/White 2023

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
85
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
98mm
Klamry
6000-series Alu
Taśma ściągająca
35 mm Velcro Strap

Specyficzne kody

Zobacz także

-570,00 zł
-349,00 zł

Buty narciarskie TECNICA Mach Sport LV 85 W Black 2020

  • 25cm
  • 23cm
  • 22cm
900,00 zł 1 249,00 zł