-30%

Narty Skitour FISCHER X-TREME 82

1 028,30 zł Zniżka 30%
1 469,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1028.30 zł

Narty Fischer X-Treme 82 to między innym technologia Sandwich Sidewall Construction, która polega na  zastosowaniu bocznych ścianek z tworzywa ABS. Polepszają one ochronę przed przeciążeniami, odpowiednio usztywniając całą konstrukcję. Model ten korzysta także z profilu Aeroshape, który pozwala osiągnąć większe prędkości podczas zjazdu. Pozytywnie wpływa to na płynność jazdy, a jednocześnie pozwala zachować niezbędną kontrolę i precyzyjne.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

fischerbanner.jpg


Narta lekka jak piórko, łatwa do skrętu i stabilna. Idealna dla początkująch miłośników białego szaleństwa. Zapewniają optymalne parametry na podejściach i prawdziwą przyjemność z jazdy na nartach. Nadaje się do wszystkich rodzajów zastosowań.

Technologie:

  • Aeroshape - Opatentowana technologia Fischer Aeroshape sprawia, że narty turystyczne są znacznie lżejsze, a dzięki specjalnej konstrukcji rdzenia i powierzchni są znacznie bardziej stabilne. W ten sposób narty Fischer Aeroshape oferują lepszą wydajność podczas wspinaczki oraz lepszą wydajność podczas zjazdu.
  • Air Tec TI - Wraz z nową, specjalnie opracowaną i opatentowaną technologią Air Tec wywodzącą się z narciarstwa klasycznego narty Fischer pozwala na jazdę z jeszcze większą swobodą. Drewniany rdzeń Air Tec został poddany skomplikowanemu, offsetowemu procesowi, który z jednej strony zmniejsza wagę rdzenia o 25%, a z drugiej pozostawia bez zmian najwyższe osiągi narty: zarówno flex jak i sztywność poprzeczna nart pozostają tak dobre jak poprzednio.
  • Sandwich Sidewall Construction - Laminowana konstrukcja z drewnianym rdzeniem i ściankami bocznymi zamknięte w klasycznej konstrukcji "kanapki" do podparcia krawędzi w celu uzyskania najwyższej stabilności, wytrzymałości i trwałości.

Sandwich Sidewall Construction

Pionowe sztywne szcianki umieszczone nad krawędzią. Efekt? Doskonałe trzymanie krawędzi, wyjątkowa płynność jazdy i mechaniczna odporność.

Dodatkowe informacje o Narty Skitour FISCHER X-TREME 82

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
118-82-104mm - 163cm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Sandwich Sidewall Construction, Air Tec, Aeroshape
Wiązania
Brak w zestawie
Promień skrętu
163cm - 16m

Specyficzne kody

Zobacz także

-1 400,00 zł

Buty Atomic Waymaker Tour 110

  • 26,5cm
799,00 zł 2 199,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 799.00 zł