-30%

Narty NORDICA Dobermann SLC + TPX 12 FDT 2023

2 519,30 zł Zniżka 30%
3 599,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2879.20 zł

Jeśli szukasz wybaczającej narty carvingowej, która jest wszechstronna i łatwa w skręcaniu, Dobermann SLC jest dla Ciebie.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość

Najbardziej wybaczający model w rodzinie Dobermannów, DOBERMANN SLC, najlepiej nadaje się dla tych, którzy kochają łatwą jazdę po stoku. Wysoka wydajność w naturze, ale zbudowana z drewnianego rdzenia i bez metalu, jest lżejsza i mniej męcząca, dzięki czemu jest idealna dla mniej agresywnych narciarzy. Jego wielopromieniowy kształt z powiększonym kształtem końcówki SL pozwala na szybkie i łatwe rozpoczęcie skrętu, podczas gdy talia i ogon GS umożliwiają wszystko, od dużych skrętów do szybkich łuków o krótkim promieniu. Nowa płytka Recoil Power Plate zapewnia płynne ugięcie i dodatkową stabilność. Jeśli szukasz wybaczającej narty carvingowej, która jest wszechstronna i łatwa w skręcaniu, Dobermann SLC jest dla Ciebie.

Dodatkowe informacje o Narty NORDICA Dobermann SLC + TPX 12 FDT 2023

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody