-20%

Kask narciarski KASK Piuma-R Gold Treasure Visor Dark Mirror S3

2 023,20 zł Zniżka 20%
2 529,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0.00 zł

Idealne połączenie zaawansowanych funkcji technicznych i eleganckiego designu

Rozmiar kasku
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

kask.jpg

Idealne połączenie zaawansowanych funkcji technicznych i eleganckiego designu: Treasure Visor to niezwykle stylowy kask, który zawsze robi wrażenie dzięki kolorystyce inspirowanej światem luksusowej mody. Zintegrowany wizjer zapewnia wyraźną, niezakłóconą widoczność. Przejrzysty projekt Treasure Visor i starannie przemyślane detale inspirowane są pięknem śnieżnych krajobrazów, które przemierzasz. Treasure Visor jest częścią kolekcji Piuma R i jest kompatybilny z całą gamą akcesoriów.

  • Waga - 900g
  • Visor Cat. - S3
  • Normy kasku: EN 1077 Class B, ASTM F 2040
  • Normy szyby: CE EN 166, EN 174, ASTM F659-10

KASK to włoska firma, stworzona w 2004 roku, która specjalizuje się w  projektowaniu i rozwoju kasków najwyższej jakości.
W każdej dziedzinie, w której są stosowane, kaski KASK znajdują się w ścisłej czołówce, czy to w ski touringu, narciarstwie zjazdowym, wspinaczce, jeździe na rowerze, czy jeździe konnej. Zawsze stanowią najlepszą ochronę i zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i materiałów, firma przeszła wielką ewolucję potwierdzoną wieloma sukcesami.  

Kaski KASK są nie tylko innowacyjne, ale projektowane również tak, by były bardzo atrakcyjne. Cała kolekcja Kask jest doskonałą równowagą między technologicznym zaawansowaniem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem, komfortem i ekskluzywnym projektem. Wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, kaski KASK mogą dumnie nosić emblemat: Made in Italy.

img_845_2_.jpg

Dodatkowe informacje o Kask narciarski KASK Piuma-R Gold Treasure Visor Dark Mirror S3

Color
Złoty
Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody