-25%

Buty narciarskie ATOMIC HAWX MAGNA 130 S GW Black/Red 2024

2 249,25 zł Zniżka 25%
2 999,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2399.20 zł

Atomic Hawx Magna 130 S GW to najmocniejsze buty narciarskie w all-mountain serii Magna i jedne z najbardziej wydajnych butów o szerokim kroju.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Atomic BannerAtomic Hawx Magna 130 S GW

Atomic Hawx Magna 130 S GW - dla silnych, potężnych narciarzy z szerokimi stopami, po prostu nie ma innego wyboru. Potrzebujesz sztywności i siły mocnego buta, aby sterować nartami, a ten but zapewnia wysoką wydajność w all-mountain o szerokości 102 mm. Ma dopasowanie, którego nie da się pokonać dzięki wyściółce Mimic Platinum, która ma wstępnie ukształtowaną piętę, kostkę i język, które naśladują precyzyjny kształt stopy po formowaniu na gorąco. Cantable GripWalk Grip Pads zapewniają lepszą przyczepność podczas chodzenia, jednocześnie przenosząc moc jak w standardowej podeszwie alpejskiej. Power Shift daje szansę na precyzyjne dostrojenie pochylenia i flexu do przodu. Dodatkowa korzyść dla serii Hawx Magna: łatwe wkładanie i szeroki język, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie nogi z buta jest dziecinnie proste.

Memory FIt

Technologia umożliwiająca spersonalizowanie buta narciarskiego do właściciela. Dzięki niej buty są jeszcze wygodniejsze i to od pierwszego dnia na stoku. Cały proces formowania buta dostępny w naszym sklepie całkowicie za darmo, przy zakupie nowych butów Atomic.

Memory Fit
Power Shift


Power Shift


Technologia zastosowana w trzech modelach butów Atomic Hawx, tj Ultra, Prime i Magna. Umożliwia zmianę kąta nachylenia skorupy buta pomiedzy 13, 15 a 17 stopniami. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji twardości buta o +/- 10 Flex po dokręceniu/odkręceniu śruby.
 

Energy Backbone


Specjalnie stworzona tylna część skorupy buta, umożliwiająca jeszcze mocniejsza i precyzyjniejszą jazdę zaawansowanym narciarzom. Zastosowana w modelach Ultra i Ultra XTD.

Carbon Backbone
True Flex

True Flex

Wyjątkowe rodzaje materiałów użytych do produkcji skorupy buta umożliwiły uzyskać skorupę, której twardość wzrasta w niewielkim stopniu w porównaniu do starych konstrukcji. Wygoda przez cały dzień, w każdej pogodzie.

Memory Fit Liner

Atomic stworzył najlepszy botek wewnętrzy, który zostaję wstępnie przygotowany już w fabryce. Dzięki temu, że został nadany kształt typowej stopy, już od pierwszej chwili po założeniu tych butów, możemy odczuwać komfort.

Memory Fit Liner
Liner Range

Memory Fit Liner - Thinsulate

Trzy poziomy botków wewnętrzych z różnymi strefami, które możemy spersonalizować. Wybierając odpowiedniego buta można poprawić typowe miejsca gdzie w innych butach odczuwało się ból. Podobnie jak w przypadku skorupy buta Memory Fit, sam proces odbywa się w kilka minut w naszym sklepie, gdzie profesjonalny sprzedawcy odpowiednio dopasowują buty.

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie ATOMIC HAWX MAGNA 130 S GW Black/Red 2024

Przeznaczenie
Męskie
Twardość
130
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
102mm
Klamry
6000-series Alu
Taśma ściągająca
50 mm Velcro Strap

Specyficzne kody