Gogle Uvex Downhill 2000 S CV White Shiny SL/Rose-Orange

549,00 zł

Bezramkowe gogle z szybą Variomatic, w ciągu kilku chwil dostosowującą poziom przyciemnienia do aktualnie panujących warunków atmosferycznych to absolutny hit wśród miłośników białego szaleństwa. Szyby z technologią variomatic automatycznie zmieniają odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Dodatkowym atutem gogli są podwójne, sferyczne szyby oraz technologia Decentred Lens, która zapewnia widoczność bez zniekształceń. 

Ilość

Nowość! Gogle w rozmiarze S - specjalnie dla osób o węższych twarzach, dla kobiet a nawet nastolatków! Gogle z szybą variomatic, która zmienia poziom przyciemnienia  w ciągu kilku chwil w zależności od aktualnie panujących warunków atmosferycznych to absolutny hit wśród miłośników białego szaleństwa. Szyby z technologią variomatic automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Dodatkowym atutem gogli są podwójne, sferyczne szyby oraz technologia decentred lens, która zapewnia widoczność bez zniekształceń. Ponadto membrana klimatyczna, pojedyncza, welurowa pianka a także antypoślizgowy silikon na gumie zapewniają wysoki komfort użytkowania modelu Downhill 2000 V. Dodatkowym atutem jest także pasek z wypukłym, dużym logiem marki Uvex. 

Wśród zalet modelu Downhill 2000 S V należy wymienić:

  • Podwójna szyba Variomatic dopasowująca przepuszczalność światła do warunków aktualnie panujących. Można ją stosować zarówno przy bardzo złej pogodzie, jak również przy bardzo dużym nasłonecznieniu.

  • Wewnątrz szyby zastosowano filtry UV zapewniające 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC

  •  Model wyposażony w pojedynczą, welurowa piankę wyścielającą oprawki od wewnątrz oraz dodatkową membranę zatrzymująca śnieg na zewnątrz, które dodatkowo wpływają na komfort użytkowania.

  •  Pasek gogli wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie antypoślizgowe, zapobiegające przemieszczaniu się gogli w trakcie używania z kaskiem.

  • Podwójne, sferyczne szyby

  • Pojedyncza, welurowa pianka- która jest formowana kompresyjnie, wyściela wewnętrzną część gogli, niezwykle delikatna w dotyku

  • Membrana klimatyczna- wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana, zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz

  • Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł

Vario

VARIOMATIC
Fotochromowa technologia dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Szyby variomatic regulują przenikanie światła na poziomie S1 do S3.

DECENTERED LENS TECHNOLOGY
Widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się. Wytwarzane metodą wtryskową, soczewki klasy 1, zgodne z normą EN 174, zapewniają 100% poprawność optyczną

helmet

KOMPATYBILNE Z KASKIEM
Specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrznie umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są kompatybilne z kaskiem, co zapewnia komfort i ochronę.

Supravision

SUPRAVISION ®
Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł.

Protection

100 % UVA, UVB, AND UVC PROTECTION
Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie do 400nm. Wszystkie szyby chronią przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB i UVC, zgodnie z nazwą marki: uv-ex = ultraviolet excluded/promieniowanie wykluczone.

Welurowa pianka

WELUROWA PIANKA
Welurowa, wielowarstwowa pianka zapewnia miękkość i komfort noszenia.

Dodatkowe informacje o Gogle Uvex Downhill 2000 S CV White Shiny SL/Rose-Orange

Przeznaczenie
Unisex
Technologie
Variomatic ®, Supravision ®, UV Protection, Decentered Lens, Spherical Double Lens
Gwarancja
2 lata
Szyba
Variomatic ® Silver /Clear (S1-3)