-1 200,00 zł
Nowy

Plecak lawinowy POC Fluorescent Orange

4 999,00 zł Zniżka 1 200,00 zł
6 199,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6199.00 zł
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Pas piersiowy

To niezbędny element każdego dobrego plecaka. Odpowiada on za stabilizację szelek, co znacząco wpływa na poprawę komfortu użytkowania, zwłaszcza w modelach o większej pojemności, które zapakowane mają często sporą wagę.

Komfortowy

Specyfika konstrukcji oraz odpowiednio dobrane materiały zapewnią komfortowe użytkowanie, bez względu na warunki oraz wagę zawartości. Zapewnienie wygody pozwoli zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy nawet w długą podróż.

Paski kompresyjne

Paski kompresyjne mają nie jedno zastosowanie. Przede wszystkim pozwalają dopasować rozmiar plecaka, do jego zawartości. Można też wykorzystać je do przełożenia bluzy lub kurtki, bez konieczności trzymania ich w ręce.

Pas biodrowy

Najważniejszym zadaniem pasa biodrowego jest przejęcie ciężaru na biodra, odciążając tym samym kręgosłup i ramiona, co ma kluczowe znaczenie podczas długich i wymagających wędrówek ma górskich szlakach.

Wytrzymały

Konstrukcja i zastosowane materiały nadają plecakowi wytrzymałość. Pozwoli to zachować mu trwałość i pierwotny wygląd bez względu na warunki i intensywność użytkowania oraz obciążenie, jakiemu będzie poddawany.

Dopasowanie

Możliwość regulacji na wielu płaszczyznach pozwoli nie tylko na indywidualne dopasowanie do ciała użytkownika, ale również na dostosowanie plecaka do wagi zawartości, aby równomiernie rozłożyć ciężar, dla optymalnego odciążenia pleców.

Technologie

RECCO®

Opatentowany system zabezpieczeń w sytuacji zagrożenia lawinowego. Technologia polega na umieszczeniu wewnątrz odzieży lub obuwia nadajnika, który jest kompatybilny z detektorem używanym przez ratowników.

PARAMETRY

Model/kod produktu

Dimension Avalanche 20098

Kieszeń na laptopa

Nie

Kolor wiodący

Pomarańczowy

Pojemność

25 l

Marka

POC

Kraj pochodzenia marki

Szwecja

Płeć

Mężczyzna, Kobieta

Kompatybilność z systemem hydracyjnym

Nie

Wymiary

53 x 22 x 29,5 cm

Waga

3,2 kg z systemem Alpride E2

Pokrowiec przeciwdeszczowy

Nie

Sport

Narciarstwo

Normy, certyfikaty

EN1621-2 level 1

Pas piersiowy

Tak

Pas biodrowy

Tak

Bukłak

Nie

Przeznaczenie

All mountain

Technologie

RECCO®

Ilość komór

2

Dodatkowe informacje o Plecak lawinowy POC Fluorescent Orange

Gwarancja
2 lata