-30%

Zestaw skitour DYNAFIT Radical 88 Moon 2024

4 374,30 zł Zniżka 30%
6 249,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4999.00 zł

Skitourowy zestaw 3w1 dla pasjonatów klasycznych wycieczek na fokach.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Baner_Dynafit.jpg

DYNAFIT Radical 88 Set - Narty + Wiązania + Foki 

Odpakuj i jedź. Zestaw stworzony specjalnie dla entuzjastów klasycznego skitouringu szukających sprzętu do regularnego użytkowania. W skład zestawu wchodzą narty Radical 88, wiązania Radical oraz foki.

Gotowy zestaw skitourowy składający się z doskonale dobranych modeli DYNAFIT – nart, wiązań i fok z linii Radical.

Zestawy skitourowe DYNAFIT sprawiają, że skitouring jest jeszcze prostszy i mniej skomplikowany. Zgodnie z mottem „Odpakuj i jedź”, poszukiwania idealnego połączenia nart, wiązań i fok można uznać za zakończone. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu ekspertów DYNAFIT, którzy przygotowali dla ciebie zestaw doskonały: złóż zamówienie, odpakuj, wyreguluj wiązania w autoryzowanym serwisie i ruszaj w góry!

Nowy zestaw Radical powstał, by ostatecznie położyć kres zbędnym dylematom i w pełni sprostać potrzebom i wymaganiom entuzjastów klasycznego skitouringu.

Pierwszym elementem zestawu są narty Radical 88. Model o szerokości 88 mm pod butem posiada wszystko, co niezbędne, by zapewnić uczucie lekkości na podejściach oraz doskonałą stabilność i płynność podczas zjazdów. Konstrukcja narty z rockerem w dziobie i piętce sprawia, że jest ona niezwykle przyjazna w prowadzeniu i umożliwia łatwą inicjację skrętu. Projektanci postawili sobie za cel stworzenie niezawodnej towarzyszki do poruszania się w zróżnicowanym terenie – od twardego, ubitego śniegu po miękki, głęboki puch. Pełen sidewall z tworzywa ABS stanowi gwarancję bezpośredniego przełożenia siły na krawędzie, dzięki czemu narta znakomicie odnajduje się zarówno na przygotowanych stokach narciarskich, jak i poza nimi. Szeroki promień skrętu wybacza błędy, a lekki rdzeń z drewna topoli zapewnia świetną amortyzację i tłumienie drgań, by narta dobrze radziła sobie również w bardziej wymagającym terenie.

Na nartach zamontowano wiązania Radical tworząc idealny, znakomicie uzupełniający się duet. Dzięki wbudowanej w obrys wiązań Radical płytce z Titanalu narta uzyskuje optymalny flex i znakomicie reaguje na każdy ruch użytkownika. Radical to komfortowe, niezwykle wytrzymałe i intuicyjne w obsłudze klasyczne wiązanie, które zdało niejeden skitourowy egzamin – od krótkich wyjść do najbliższego schroniska po długie, intensywne wycieczki w wysokogórskim terenie. Wiązanie posiada dwa podpiętki, które z łatwością obsłużysz za pomocą kija narciarskiego. Dzięki regulacji rozstawu w zakresie 25 mm wiązanie dopasuje się do szerokiego wachlarza rozmiarów podeszwy. Siła wypięcia bocznego i pionowego podlega modyfikacji w zakresie 4-10 DIN. Z myślą o większym bezpieczeństwie na twardym, oblodzonym podłożu projektanci zadbali o to, by model był kompatybilny z harszlami. Podobnie jak inne wiązania DYNAFIT również Radical zostało opracowane i wyprodukowane w Niemczech. Model objęty jest gwarancją Lifetime Guarantee.

Zestaw uzupełniają foki Radical zapewniające znakomitą przyczepność i poślizg – produkowane w Szwajcarii i oferujące wysoką jakość, z jakiej słynie POMOCA.

Radical Ski Set – wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy

  • Full Sidewall
  • Single Radius
  • Constant Characteristics
  • Balanced Binding Ski Flex

Materiały

  • Ski Cores - Poplar Core

Pozostałe cechy

  • Carbon-Speed-Stringer
  • ABS
  • Made in Europe

Dodatkowe informacje o Zestaw skitour DYNAFIT Radical 88 Moon 2024

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
120-87-109mm - 166cm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Poplar Core, Carbon-Speed-Stringer, ABS, Full Sidewall
Wiązania
Dynafit Radical 4-10DIN
Promień skrętu
19m - 166cm

Specyficzne kody

Zobacz także

-30%

Wiązania skitour DYNAFIT ST Rotation 10-90 Black KS TUV 2024

1 945,30 zł 2 779,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1599.00 zł