Szyba KASK Photochromic Double Lens - Smoke Pink

599,00 zł

Marka KASK zawsze celowała w produkty najwyższej jakości. Priorytetem było i jest stosowanie innowacji technicznych i najnowszych rozwiązań. 

Podwójna przednia szyba fotochromatyczna jest odporna na zadrapania oraz zabezpieczona przed zaparowaniem cztero krotnie lepiej od szby pojedyńczej. Dodatkowo zapewnia ochronę przed nadmiernyum oświetleniem dostosowane do zmieniających się warunków. W ciągu kilku sekund zmienia stopień przyciemnienia, który rośnie wraz ze wzrostem natężenia oświetlenia. Zmiana właściwości szyby następuje w uniwersalnym zakresie S1-S2.

Szyba Photochromic Double Lens pasuje do kasków KASK z lini PIUMA i ESSENTIAL, w tym min do: ELTE PRO, CLASS SHADOW, CLASS, CLASS SPORT i CHROME.


Szyby kasków KASK, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i konstrukcji kasku zapewniają wyjątkowo duże pole widzenia z bardzo szerokim widzeniem peryferyjnym oraz bez problemu współpracują z większością oprawek okularów korekcyjnych.

Odpowiednią jakość i spełnienie najwyższych standartów bezpieczeństa zapewnia kaskom KASK stuprocentowe wykonanie Made in Italy.

Ilość

Kask marki KASK jest przeznaczony do użycia w sportach zimowych, które mogą być bardzo niebezpieczne i niosą ze sobą ryzyko upadku bądź kontuzji.

KASK to włoska firma, stworzona w 2004 roku, która specjalizuje się w  projektowaniu i rozwoju kasków najwyższej jakości.
W każdej dziedzinie, w której są stosowane, kaski KASK znajdują się w ścisłej czołówce, czy to w ski touringu, narciarstwie zjazdowym, wspinaczce, jeździe na rowerze, czy jeździe konnej. Zawsze stanowią najlepszą ochronę i zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i materiałów, firma przeszła wielką ewolucję potwierdzoną wieloma sukcesami.  

Kaski KASK są nie tylko innowacyjne, ale projektowane również tak, by były bardzo atrakcyjne. Cała kolekcja Kask jest doskonałą równowagą między technologicznym zaawansowaniem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem, komfortem i ekskluzywnym projektem. Wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, kaski KASK mogą dumnie nosić emblemat: Made in Italy.

 PHOTOCHROMIC VISOR

Jedna szyba która gwarantuje dobrą widoczność niezależnie od panujących warunków. W ciągu kilku chwil szyba dostosowuje stopień ochrony zmieniając stopień przyciemnienia proporcjonalnie do natężenia oświetlenia.

 PANORAMIC DOUBLE VSOR

Innowacyjna zintegrowana podwójna szyba z systemem Anti-Fog i Anti-Scratch, zapewnia doskonałe panoramiczne widzenie. Jest też 4 razy bardziej odporna na zaparowanie niż szyba pojedyńcza. Szybkio i łatwo odchylana, jest także w łatwy sposób wymienialana na każdy z oferowanych kolorów.

 PANORAMIC VISOR OTG

Panoramiczna wyprofilowana szyba zapewnia nie tylko niezwykle szerokie pole widzenia, ale jest także ukłonem w stronę osób noszących okulary korekcyjne. Większość oprawek zmieści się tu bez problemu. Takie rozwiązanie zapewnia świetne widzenie a przy tym daje dodatkową ochronę i podwyższa bezpieczeństwo.

Dodatkowe informacje o Szyba KASK Photochromic Double Lens - Smoke Pink

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Photochromic Double Lens S1-S2
Certyfikaty
CE EN 174