-40%

Narty SALOMON MTN 86 W CARBON + Foki SALOMON 2023

2 100,00 zł Zniżka 40%
3 500,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2275.00 zł

 Narty te ograniczają nasz wpływ na środowisko naturalne do minimum. Dzięki temu możesz się oddać swojej pasji i jednocześnie dbać o przyrodę.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Salomon baner

Model MTN 86 CARBON marki Salomon ma grubość 86 mm pod stopą. Oferuje połączenie niesłychanej lekkości potrzebnej w czasie podejść oraz niezachwianej równowagi i przyczepności, jakich oczekujesz podczas jazdy po najbardziej stromych żlebach i ubitym śniegu. Narty te ograniczają nasz wpływ na środowisko naturalne do minimum. Dzięki temu możesz się oddać swojej pasji i jednocześnie dbać o przyrodę.

KORZYŚCI

Skuteczność podczas wypraw skiturowych

Dzięki masie zaledwie 1,1 kg, pełnemu drewnianemu rdzeniowi i wzmocnieniom z włókna węglowego te narty są lekkie, a jednocześnie zapewniają równowagę i zwrotność.

Bez kompromisów podczas zjazdu

Kształt inspirowany nartami do narciarstwa alpejskiego, wysoki profil camber i domieszka włókna węglowego gwarantują pewność potrzebną, aby dać z siebie wszystko.

Bardziej zrównoważony charakter

Te narty stworzono z myślą o trwałości: są wykonane nawet w 40% z materiałów pochodzących z recyklingu. Wpisują się w niestrudzone działania marki Salomon na rzecz zrównoważonego rozwoju i ograniczają nasz wpływ na środowisko naturalne.

FUNKCJE

Cork Damplifier

Korek ma trzykrotnie lepsze właściwości pochłaniania niż koroyd. Jego zastosowanie na dziobie zapewnia amortyzację i skuteczne pochłanianie drgań przy jeszcze mniejszej masie.

Warstwowa konstrukcja ścianek bocznych Sandwich

W pełni warstwowa konstrukcja ścianek bocznych Sandwich gwarantuje stabilność i precyzję. Poprawia też osiągi dzięki dobremu trzymaniu krawędzi i kontaktowi nart ze śniegiem.

Wzmocnienie wiązań z materiału Ti

Wkładka titanal na całej szerokości biegnąca wzdłuż nart maksymalnie zwiększa energię i umożliwia skuteczniejsze krawędziowanie na twardym śniegu.

Piętka z zaciskiem do fok

Wycięcie na piętce, które umożliwia szybkie, łatwe i pewne przymocowanie fok.

FOKI MTN

Skład: 65% moher, 35% poliamid. Hydrofobowa membrana zapewniająca przyczepność na śniegu

Dodatkowe informacje o Narty SALOMON MTN 86 W CARBON + Foki SALOMON 2023

Przeznaczenie
Damskie
Taliowanie
116-86-102mm - 156cm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Semi Sandwich, Edge Amplifier SL, Pojedyncza warstwa materiału Ti, Rdzeń drewniany
Promień skrętu
17m - 156cm

Specyficzne kody