-90,00 zł

Koszulka z półgolfem męska X-Bionic ENERGY ACCUMULATOR 4.0 PATRIOT ITALY

630,00 zł Zniżka 90,00 zł
720,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 630.00 zł

Połącz przyjemność z zaawansowanych technologii z uznaniem dla sportowców wyczynowych w Twoim kraju. Dzięki X-BIONIC® ENERGY ACCUMULATOR 4.0 PATRIOT ITALY możesz cieszyć się inspirującym efektem atrakcyjnego zielonego, białego i czerwonego wzoru.

Rozmiar
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Połącz przyjemność z zaawansowanych technologii z uznaniem dla sportowców wyczynowych w Twoim kraju. Dzięki X-BIONIC® ENERGY ACCUMULATOR 4.0 PATRIOT ITALY możesz cieszyć się inspirującym efektem atrakcyjnego zielonego, białego i czerwonego wzoru. Nowa generacja 4.0 jest pierwszą, która oferuje ultra-wysoką jakość Retina® zapewniającą wyjątkową dokładność działania. Aby uzyskać zamierzony efekt, inteligentne strefy funkcjonalne można umieścić jeszcze bardziej precyzyjnie w bardzo gęstej dzianinie.

Legendarny opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® jest mocniejszy niż kiedykolwiek i działa na klatce piersiowej i plecach: Złożone struktury 3D i elementy w kształcie litery Y maksymalizują wymianę powietrza, chłodzenie podczas pocenia się i ciepło podczas zimna - teraz jeszcze szybszy i bardziej wydajny niż kiedykolwiek. Technologia X-Impact umożliwia szybszy powrót krwi żylnej do serca oraz pomaga mięśniom i organom szybciej się dotlenić i odżywić. Partialkompression® wspiera działanie poprawiające wydajność, jednocześnie poprawiając przepływ krwi w celu optymalnego chłodzenia.

Dodatkowe informacje o Koszulka z półgolfem męska X-Bionic ENERGY ACCUMULATOR 4.0 PATRIOT ITALY

Przeznaczenie
Męskie
Technologia
3D Bionic Sphere / Skin NODOR / Partial COMPRESSION / 37CCR
Gwarancja
2 lata
Kolor
Niebieski / Czerwony / Zielony / Biały

Specyficzne kody

Zobacz także

-90,00 zł

Koszulka męska X-Bionic RADIACTOR 4.0 Gold

  • M
  • L
  • XL
630,00 zł 720,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 630.00 zł