-25%

KASK NARCIARSKI POC POCITO FORNIX MIPS Fluorescent Blue 2023

637,50 zł Zniżka 25%
850,00 zł

POCito Fornix MIPS juniorski kask narciarski, który może mówić w imieniu Twojego dziecka, gdy ono nie może. Zmodernizowana wersja kultowego kasku dla dzieci od nowego sezony wyposażona jest w system MIPS, który zwiększa ochronę mózgu podczas upadków. System MIPS umożliwia ruch kasku w zakresie 10-15mm przy uderzeniach, co ma na celu zmniejszenie siły obrotowej działającej na głowę.

Rozmiar kasku
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

POCito Fornix MIPS juniorski kask narciarski, który może mówić w imieniu Twojego dziecka, gdy ono nie może. Zmodernizowana wersja kultowego kasku dla dzieci od nowego sezony wyposażona jest w system MIPS, który zwiększa ochronę mózgu podczas upadków. System MIPS umożliwia ruch kasku w zakresie 10-15mm przy uderzeniach, co ma na celu zmniejszenie siły obrotowej działającej na głowę.

Ponadto do kask zamontowany został chip NFC Medical ID, dzięki któremu ratownicy na stoku mogą uzyskać szybki dostęp do ważnych informacji zapisanych przez Ciebie w kasku dotyczących Twojego dziecka np. chociażby imię i nazwisko, tel.kontaktowy do rodziców czy miejsce noclegu w ośrodku narciarskim.

POCito Fornix MIPS to zaawansowany technologicznie kask wykonany w technologii In-mold składający się z rdzenia EPS i wytrzymałej skorupy PC(poliwęglan). Dodatkowo przy budowie kasku zastosowano włókna aramidowe gwarantujące ponadprzeciętną ochronę głowy, przy zachowaniu niskiej wagi. Włókna aramidowe sprawiają, że siła uderzenia rozprasza się po całej powierzchni kasku i jest lepiej absorbowana, zapobiega przebiciu kasku. Kask posiada regulowaną wentylację, kanały odprowadzające wilgoć z gogli oraz nowy system regulacji rozmiaru.

Dostępny wyłącznie w dobrze widocznych fluorescencyjnych kolorach z odblaskowymi elementami, kask ma na celu zwiększenie świadomość obecności dziecka na stoku.

  • Dziecięcy kask narciarski o lekkiej konstrukcji, wzmocniony włóknami aramidowymi i regulowaną wentylacją
  • MIPS: system ochrony mózgu zwiększa ochronę głowy podczas upadków
  • Chip NFC Medical ID umożliwia bezpieczne przechowywanie legitymacji medycznej dziecka w kasku i może być odczytany przez każdego, kto ma smartfona, dzięki czemu kask może mówić w imieniu dziecka, jeśli nie może
  • Zintegrowany reflektor RECCO® ułatwia odszukanie dziecka w górach
  • Nowy i ulepszony system regulacji dopasowania ułatwia każdemu użytkownikowi znalezienie bezpiecznego i wygodnego dopasowania
  • Kanały wentylacyjne do gogli umożliwiają odprowadzanie pary z gogli POC
  • Udoskonalony klips na gogle dla bezpieczeństwa

Specyficzne kody