-20%

Kask narciarski KASK Elite PRO Carbon Black Photohromic

1 839,20 zł Zniżka 20%
2 299,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1649.25 zł

Elegancja i detale

Włoska produkcja i dbałość o szczegóły nabierają kształtu w Elite: dzięki karbonowej powłoce i detalom szwów ten kask dodaje elegancji przy bramce startowej.

W zestawie szyba fotochromatyczną S1 - S2.

Rozmiar kasku
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

kask.jpg

Model Elite, charakteryzujący się powłoką o wyglądzie włókna węglowego, jest idealnym połączeniem techniki i elegancji. Nauszniki ze sztucznej skóry oraz pasek pod brodą i dolny pierścień w matowej czerni tworzą wyrafinowany kontrast z błyszczącym karbonowym wyglądem obudowy i czarnymi oprawkami. Kask został wzbogacony o wewnętrzną wyściółkę z wełny Merino. Opracowany we współpracy z REDA, włoską firmą wiodącą w produkcji wełny Merino, kask ten jest wykonany z bezwonnego włókna naturalnego, które zapewnia wysoką oddychalność i możliwość prania, a także gwarantuje niezrównany komfort. Podwójna fotochromowa soczewka przeciwmgielna i odporna na zarysowania. Inteligentny system aktywnej wentylacji zintegrowany z kaskiem.

Właściwości:

  • Normy kasku: EN 1077 Class B, ASTM F 2040
  • Normy szyby: CE EN 166, EN 174, ASTM F659-10
  • Powłoka wewnętrzna: EPS (200 gr – 40%)
  • Powłoka zewnętrzna: Poliwęglan termoformowany (100 gr – 20%)
  • Wyściółka: Wełna Merino (60 gr – 12%)
  • Pasek podbródkowy i nausznik: skóra i nylon (skóra 40 gr – 8%; nylon 100 gr – 20%)
  • Wizjer: Poliwęglan (110 g - 100%)

KASK to włoska firma, stworzona w 2004 roku, która specjalizuje się w  projektowaniu i rozwoju kasków najwyższej jakości.
W każdej dziedzinie, w której są stosowane, kaski KASK znajdują się w ścisłej czołówce, czy to w ski touringu, narciarstwie zjazdowym, wspinaczce, jeździe na rowerze, czy jeździe konnej. Zawsze stanowią najlepszą ochronę i zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i materiałów, firma przeszła wielką ewolucję potwierdzoną wieloma sukcesami.  

Kaski KASK są nie tylko innowacyjne, ale projektowane również tak, by były bardzo atrakcyjne. Cała kolekcja Kask jest doskonałą równowagą między technologicznym zaawansowaniem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem, komfortem i ekskluzywnym projektem. Wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, kaski KASK mogą dumnie nosić emblemat: Made in Italy.

PHOTOCHROMIC VISOR
Jedna szyba która gwarantuje dobrą widoczność niezależnie od panujących warunków. W ciągu kilku chwil szyba dostosowuje stopień ochrony zmieniając stopień przyciemnienia proporcjonalnie do natężenia oświetlenia.
PHT Visor.jpg
vent.jpg

ACTIVE VENTILATION SYSTEM 

Aktywny system wentylacji zintegrowany z kaskiem umożliwia lepszy przepływ powietrza chłodzącego. Za pomocą dźwigni z tyłu można dostosować ilość przepływu powietrza do potrzeb narciarzy. Ten nowy system wentylacji w połączeniu z oddychającymi materiałami wewnętrznymi poprawia komfort fizjologiczny.

MICRO METRICAL BUCKLE

Ergonomia kasku jest dodatkowo ulepszona dzięki regulowanej klamrze, którą można łatwo obsługiwać również w rękawiczkach.

micro buckle.jpg
visor.jpg

PANORAMIC DOUBLE VISOR

Technologia podwójnych soczewek zastosowana do niezrównanego panoramicznego widzenia wizjerów Kask zapewnia 4 razy większą odporność na zaparowanie niż pojedyncza soczewka. Łatwy do wymiany i wymienny wśród kolorów dostępnych w asortymencie Kask. 

PANORAMIC VISOR OTG

Bez kompromisów w zakresie noszenia wizjerów Kask. Panoramiczny kształt zapewnia idealne dopasowanie nawet dla osoby noszącej okulary, zachowując najlepszy wygląd w całkowitym bezpieczeństwie.

visor otg.jpg
click in.jpg

CLICK-IN SYSTEM

Idealne rozwiązanie w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i higieny. Połączenie między wyjmowaną i nadającą się do prania wyściółką wewnętrzną a skorupą jest wzmocnione dzięki systemowi zatrzasków. Jego konstrukcja jest dyskretna i minimalistyczna, z siedmioma pinami, które z łatwością mieszczą się w obudowie.

MERINO WOOL

Dzięki właściwościom wełny Merino, ekskluzywnej technologii KASK dla kasków narciarskich, wewnętrzna wyściółka zapewnia niezrównany komfort. Naturalne włókno wełny merynosów w kontakcie ze skórą utrzymuje temperaturę ciała, zapewnia wysoką oddychalność i szybko schnie.

merino.jpg
click in.jpg

SYSTEM ONE-MOVE SWITCH

Zmiana wizjera na stoku nigdy nie była tak łatwa i szybka. Po prostu naciskając przyciski z boku, można go odłączyć i zmienić, aby stawić czoła różnym warunkom jasności. System One-Move Switch został opracowany, aby idealnie wpasować się w konstrukcję kasku.

img_845_2_.jpg

Dodatkowe informacje o Kask narciarski KASK Elite PRO Carbon Black Photohromic

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Made in Italy
Certyfikaty
EN 1077 Class B; ASTM F 2040, szyba: CE EN 166; EN 174; ASTM F659-10

Specyficzne kody