-20%

Kask narciarski KASK Chrome Visor White/Pink Gold

1 991,20 zł Zniżka 20%
2 489,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1574.25 zł

Prosty i atrakcyjny styl

Zwycięska karta, której charakterystycznym znakiem są cechy chromowanych detali o czystym designie. Bez kompromisów w kwestii stylu, komfortu i wydajności.

W zestawie uniwersalna szyba S2.

Rozmiar kasku
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

kask.jpg

Wszystkie wersje CHROME mają błyszczącą cholewkę, kontrastującą z chromowanymi ramkami i logo. Opracowany we współpracy z włoską firmą REDA, która specjalizuje się w produkcji wełny merynosowej, wewnętrzna wyściółka kasku i nauszniki wykonane są z miękkiej i ciepłej wełny polarowej: naturalne włókno w przeciwieństwie do skóry jest bezwonne, wysoce oddychające, nadające się do prania i ma świetną kontrolę termiczną. Podwójny wizjer i mocowanie OTG; dostępny również z uchwytem na gogle. Inteligentny system aktywnej wentylacji zintegrowany z kaskiem.

Właściwości:

  • Normy kasku: EN 1077 Class B, ASTM F 2040
  • Normy szyby: CE EN 166, EN 174, ASTM F659-10
  • Powłoka wewnętrzna: EPS (200 gr – 40%)
  • Powłoka zewnętrzna: Poliwęglan termoformowany (100 gr – 20%)
  • Wyściółka: Wełna Merino (60 gr – 12%)
  • Pasek podbródkowy i nausznik: wełna merynosowa i nylon (wełna merynosowa 40 gr – 8%; nylon 100 gr – 20%)
  • Wizjer: poliwęglan (110 gr - 100%)

KASK to włoska firma, stworzona w 2004 roku, która specjalizuje się w  projektowaniu i rozwoju kasków najwyższej jakości.
W każdej dziedzinie, w której są stosowane, kaski KASK znajdują się w ścisłej czołówce, czy to w ski touringu, narciarstwie zjazdowym, wspinaczce, jeździe na rowerze, czy jeździe konnej. Zawsze stanowią najlepszą ochronę i zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i materiałów, firma przeszła wielką ewolucję potwierdzoną wieloma sukcesami.  

Kaski KASK są nie tylko innowacyjne, ale projektowane również tak, by były bardzo atrakcyjne. Cała kolekcja Kask jest doskonałą równowagą między technologicznym zaawansowaniem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem, komfortem i ekskluzywnym projektem. Wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, kaski KASK mogą dumnie nosić emblemat: Made in Italy.

vent.jpg

ACTIVE VENTILATION SYSTEM 

Aktywny system wentylacji zintegrowany z kaskiem umożliwia lepszy przepływ powietrza chłodzącego. Za pomocą dźwigni z tyłu można dostosować ilość przepływu powietrza do potrzeb narciarzy. Ten nowy system wentylacji w połączeniu z oddychającymi materiałami wewnętrznymi poprawia komfort fizjologiczny.

MICRO METRICAL BUCKLE

Ergonomia kasku jest dodatkowo ulepszona dzięki regulowanej klamrze, którą można łatwo obsługiwać również w rękawiczkach.

micro buckle.jpg
visor.jpg

PANORAMIC DOUBLE VISOR

Technologia podwójnych soczewek zastosowana do niezrównanego panoramicznego widzenia wizjerów Kask zapewnia 4 razy większą odporność na zaparowanie niż pojedyncza soczewka. Łatwy do wymiany i wymienny wśród kolorów dostępnych w asortymencie Kask. 

PANORAMIC VISOR OTG

Bez kompromisów w zakresie noszenia wizjerów Kask. Panoramiczny kształt zapewnia idealne dopasowanie nawet dla osoby noszącej okulary, zachowując najlepszy wygląd w całkowitym bezpieczeństwie.

visor otg.jpg
click in.jpg

CLICK-IN SYSTEM

Idealne rozwiązanie w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i higieny. Połączenie między wyjmowaną i nadającą się do prania wyściółką wewnętrzną a skorupą jest wzmocnione dzięki systemowi zatrzasków. Jego konstrukcja jest dyskretna i minimalistyczna, z siedmioma pinami, które z łatwością mieszczą się w obudowie.

MERINO WOOL

Dzięki właściwościom wełny Merino, ekskluzywnej technologii KASK dla kasków narciarskich, wewnętrzna wyściółka zapewnia niezrównany komfort. Naturalne włókno wełny merynosów w kontakcie ze skórą utrzymuje temperaturę ciała, zapewnia wysoką oddychalność i szybko schnie.

merino.jpg
click in.jpg

SYSTEM ONE-MOVE SWITCH

Zmiana wizjera na stoku nigdy nie była tak łatwa i szybka. Po prostu naciskając przyciski z boku, można go odłączyć i zmienić, aby stawić czoła różnym warunkom jasności. System One-Move Switch został opracowany, aby idealnie wpasować się w konstrukcję kasku.

CHROME LOOK DETAILS

Ramki mają chromowane wykończenie: subtelny blink światła w detalach.

merino.jpg

img_845_2_.jpg

Dodatkowe informacje o Kask narciarski KASK Chrome Visor White/Pink Gold

Przeznaczenie
Unisex
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
Made in Italy
Certyfikaty
EN 1077 Class B; ASTM F 2040, szyba: CE EN 166; EN 174; ASTM F659-10

Specyficzne kody