-30%

Buty skitourowe DYNAFIT KHION Carbon

2 624,30 zł Zniżka 30%
3 749,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2624.30 zł

Trasy narciarskie, takie jak Hoji, obejmują dwie różne czynności. Najpierw musisz się tam dostać, co jest niemałym wyczynem. Jest też precyzyjna kontrola i moc, których potrzebujesz, aby zgrać zjazd bez zabijania się.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Trasy narciarskie, takie jak Hoji, obejmują dwie różne czynności. Najpierw musisz się tam dostać, co jest niemałym wyczynem. Jest też precyzyjna kontrola i moc, których potrzebujesz, aby zgrać zjazd bez zabijania się. Otrzymasz to, co najlepsze z obu światów dzięki nowym butom do narciarstwa alpejskiego Dynafit Khion Carbon, zaprojektowanym tak, aby kruszyć się w obu kierunkach bez kompromisów. Khion Carbon jest lżejszy i sztywniejszy niż zeszłoroczny Vulcan, ale nakładający się na siebie egzoszkielet zapewnia gładsze i bardziej progresywne odczucie niż kiedykolwiek wcześniej w sztywnym bucie tourowym. Przy 1530 gramach na but w 27,5 z zakresem ruchu mankietu 90 ° i przy legalnym zgięciu 130, Khion Carbon naprawdę niewiele ustępuje lekkim butom tourowym podczas wspinaczki i nic sztywnemu butowom narciarskim przy zjeździe. Opływowy kształt i sprytnie zaprojektowany system sprzączek przekładają się na minimalną opór w głębszym śniegu.

 • Reverse Engineering - Dopasowanie Khion, z większym, wstępnie wyciętym obszarem śródstopia i bardziej zrelaksowaną wysokością podbicia niż poprzednie modele Dynafit do freetouringu oraz głęboko wyprofilowana pięta, zostało opracowane przy użyciu procesu inżynierii odwrotnej.
 • Flex - bardzo twardy - specjalne, wyściełane zderzaki między trzecią a czwartą klamrą zapewniają mocną progresję i doskonałą odpowiedź w skręcie.
 • Botek - Custom Ready Liner z termoformowalną pianką Ultralon ™ - Dynafit Custom Ready Liner to wygodna, termoformowalna wyściółka, która także znosi wielokrotne jej wyciąganie i wkłdanie w skorupę.
 • Materiały skorupy - Dolna skorupa / mankiet - Pebax / włókno węglowe,
 • Spoiler magnezowy - super sztywny spojler, który promuje wyjątkowe osiągi nart i obniża całkowitą wagę bagażnika.
 • Egzoszkielet - ta zewnętrzna struktura skorupy zapewnia boczną i przednią sztywność buta i umożliwia stosowanie bardziej miękkich materiałów w obszarach krytycznych dla chodzenia i komfortu skóry.
 • Postawa - Forward Lean - 16˚
 • Zakres ruchu w trybie Ski / Walk - 90˚
 • System Precision Lock - opatentowany system Dynafit, który zapewnia najbardziej pozytywne połączenie w świecie turystyki, zapewniając precyzyjną i natychmiastową reakcję na nartach. W trybie „narciarskim” skorupa, mankiet i super sztywny spojler magnezowy są zablokowane jako jedna całość; w trybie „tour” system Precision Lock umożliwia niesamowity zakres ruchu mankietu w zakresie 90.
 • Klamry - Magnetyczne zaczepy klamrowe - płytki zaczepowe na skorupie bagażnika są namagnesowane, aby utrzymywać klamry na miejscu podczas dokonywania regulacji i utrzymywać niezapięte klamry na miejscu podczas wycieczki.
 • Klamry One Touch - Ten opatentowany system pozwala całkowicie otworzyć klamrę jednym ruchem.
 • Power Strap - Brak żepu - o jedno zadanie mniej; ten but jest bardzo sztywny i bez jednego.
 • Podeszwa - Podeszwa Formuła Pomoca® - Pomoca® wykorzystuje mieszankę wysoce odporną na ścieranie i przecięcia, w połączeniu z wzorem bieżnika, który poprawia chodzenie i zapewnia natychmiastową reakcję boczną podczas jazdy na nartach.
 • Dodatkowe funkcje - Snow Dynamics Concept - po raz pierwszy but został zaprojektowany tak, aby wyróżniać się na głębszym śniegu i stawiać w nim jak najmniejszy opór. Kompaktowy profil i opływowy układ klamer zmniejszają opór, chronią komponenty przed uszkodzeniem przez lód i skały oraz pomagają zapewnić wydajną podróż podczas marszu.
 • Quick Step-In Insert - Oryginalne wkładki Dynafit Quick Step-In mają subtelny grzbiet ułatwiający ustawienie czubka buta w wiązaniu.
 • Kompatybilny z wiązaniami alpejskimi tech i ISO 13992

Dodatkowe informacje o Buty skitourowe DYNAFIT KHION Carbon

Przeznaczenie
Unisex
Twardość
130
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
101 / 106mm
Klamry
One Touch Buckles, Magnetic Buckle Catchers
Taśma ściągająca
BRAK

Specyficzne kody