-20%

Buty narciarskie TECNICA MACH1 105 W MV TD GW Black 2023

1 599,20 zł Zniżka 20%
1 999,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1599.20 zł

Buty z linii Mach1 to produkt dla wymagających narciarzy ceniących perfekcyjne trzymanie stopy połączone z komfortem od pierwszej chwili.Wkładka C.A.S. to specjalna technologia konstrukcji buta, wykorzystująca dwie warstwy materiałów podwójnej gęstości - sztywna powłoka zewnętrzna i miękka warstwa w środku opasają stopę, co gwarantuje idealne dopasowanie i właściwy poziom kompresji. Wkładka może być termoformowana, ajej powierzchnia dopasowania do wymagań przez technologia C.A.S. gwarantuje najwyższy poziom dostosowania butów. Grupa butów Mach1 dostępna będzie w dwóch szerokościach. Oznaczenie LV dotyczy butów węższych 98mm. Oznaczenie MV dotyczy butów szerszych 100mm. Różnica w objętości wynosi aż 7%.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Zupełnie nowe buty Mach1 W 105 LV W stworzono dla doświadczonych narciarek poszukujących szczupłych, dobrze dopasowanych i mocno sprężystych butów. Zaprojektowane przez kobiety w ramach Women to Women Project. Mach1 105 W LV łączą w sobie doskonałe dopasowanie do potrzeb użytkownika "prosto z pudełka", z bardzo szerokim zakresem indywidualnego dopasowania. Jeżeli jest to konieczne, dzięki sprawdzonej technologii C.A.S. - możliwe jest spersonalizowanie kształtu wkładki, skorupy buta i jako nowość, w technologii C.A.S. Thermoforming Cuff Adapt system - także mankietu wkładki i jej górnej części poprzez zmianę kształtu i objętości zapewniając maksymalnyu komfort w okolicach łydki. Dzięki połączeniu właściwości wełny Merino i materiału Celliant (mikrokryształy, które odbijają ciepło) buty Mach1 105 W LV zapewniają także znacznie podwyższony komfort cieplny. Odpowiednia konstrukcja oraz geometria tworzą naturalną postawę oraz idealny balans, dzięki czemu optymalizują transfer energii a siła jest efektywnie przenoszona. Pokonanie dowolnego stoku odbywa się płynnie i z finezją.

 

SPECYFIKACJA:

- Dopasowanie C.A.S. : Wkładka, But zewnętrzny, kołnierz wkładki
- But zewnętrzny: Poliester (plus quick instep)
- Mankiet: Poliolefine C.A.S. CUFF ADAPT
- Podeszwa: ISO 5355 bi-material
- Wkładka: C.A.S., Woman ULTRAFIT PRO, Celliant, termoformowany kołnierz
- Klamry: 4 mikro ALU, LIFT LOCK
- Dopasowanie kołnierza: C.A.S. Cuff Adapt
- Żep: 35 mm
- Canting: podwójny Oversize

But zewnętrzny C.A.S.:

But zewnętrzny C.A.S. jest ukształtowana anatomicznie i idealnie łączy się z wkładką wewnętrzną. Miniwgłębienia na obudowie służą jako wskazówka możliwych problematycznych obszarów dopasowanie i ułatwiają dostosowanie kształtuy jeżeli jest taka potrzeba.

Zalety:

Anatomiczny kształt zapewnia doskonałe dopasowanie prosto z pudełka oraz zapewnia możliwości łatwego dostosowania w miejscach problemów. Lepsze dopasowanie to komfort, ciepło i wydajność!

But wewnętrzny C.A.S.

Wkładka C.A.S. wykorzystuje materiał zawierający microcele wstępnie dopasowany to anatomii stopy. Materiał wkładki jest takrze łatwy do kształtowania oraz z czasem ulega kompresji w bardzo niewielkim stopniu.

Korzyści:

Anatomiczny kształt zapewnia świetne dopasowanie prosto z pudełka. Jeżeli występują problemy z dopasowaniem, bardzo łatwo poprawić kształt buta i wkładki a zmiany nie ulegają odkształceniu z czasem.
Lepsze dopasowanie to więcej ciepła, komfortu i dynamiki!

 

Dopasowanie kołnieża wkładki C.A.S. CUFF ADAPT:

W zależności od kształtu łydki, C.A.S. Cuff Adapt umożliwia dopasowanie kształtu krawędzi i górnej części wkładki zmniejszając uciski w tej części buta.

Korzyści:

CAS Cuff Adapt - umożliwia uzyskanie odpowiedniej ilości miejsca tak by zapewnić odpowiedni komfort łydki każdej narciarce.

Wstawka QUICK INSTEP

Zastosowanie miększego materiału we wcięciu buta umożliwia lżejsze i łatwiejsze włożenie i wyjęcie stopy.

Korzyści:

Nigdy więcej walki ze zdejmowaniem i zakładaniem butów narciarskich! Quick Instep umożliwia łatwe rozpoczęcie i zakończenie jazdy!

 

Klamry LIFT LOCK

 

Innowacyjny mechanizm Lift Lock utrzymuje dźwignię klamry odsuniętą od buta. Podniesienie dźwigni odblokowuje klamrę i pozwala na jej rozpięcię kiedy faktycznie chcemy to zrobić.

 

Korzyści:

 

Niezwykła wygoda - bez walki z klamrami, zawsze szybko, łatwo i wygodnie!

 

 

CELLIANT & LAMBSWOOL

 

Ocieplenia Celliant & Lambswool stosowane w kobiecych butach Mach1 jest wspomagane właściwościami 13-tu termoreaktywnych  minerałów, które przekształcają ciepło ciała w energię podczerwieni.

 

Korzyści:

 

Promieniowanie podczerwone wnika głęboko w tkanki zwiększając ich ukrwienie i natlenienie. Popraiwia się dzięki temu wydajność, komfort i zmniejsza zmęczenie.

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie TECNICA MACH1 105 W MV TD GW Black 2023

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
105
Gwarancja
2 lata
Szerokość wkładki
100mm
Klamry
4 aluminiowe z mikroregulacją
Taśma ściągająca
35 mm

Specyficzne kody