-35%

Buty narciarskie DALBELLO QUANTUM EVO W CLOUD/BLACK 2023

1 755,00 zł Zniżka 35%
2 700,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1890.00 zł

QUANTUM EVO W

Wersja dla pań rasowego, sportowego buta skiturowego EVO – lekka, o doskonałych osiągach i wyjątkowo intuicyjna w użyciu. Jedyna w swoim rodzaju, wzmacniana karbonem konstrukcja grilamidowa z dwuczęściową skorupą Bonded Shell, wyższym EVO Dual Link Cuff i technologią Contour 5 daje maksymalny komfort przy podejściu i zapewnia przekonujące osiągi zjazdu.

Rozmiar buta
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Dalbellobaner.jpg

Zalety osiągów Quantum EVO W z szerokością 99 mm opierają się na innowacyjnej, dwuczęściowej konstrukcji skorupy i cholewki o anatomicznym kształcie. Łączy ekstremalnie mocną, sztywną skorupę zewnętrzną z płytą podeszwy na całej długości z maksymalną swobodą ruchu na podejściach.

- Wzmacniany carbonem poliamid zwiększa sztywność konstrukcji. Zoptymalizowany otwór wewnętrzny z rozciągliwym ochraniaczem umożliwia łatwe zakładanie i zdejmowanie.

- Niewielka masa i dwuczęściowa cholewka EVO Dual Link z zakresem ruchu 65° ułatwiają podejścia. Na szczycie podwyższoną cholewkę z wybiciem na łydkę zamyka się po prostu klamrą Hike & Ride i paskiem Velcro Powerstrap, uzyskując w ten sposób przekonującą stabilność i optymalne przeniesienie sił.

- Szeroki rzep ma funkcję Memory i Quick Release i wystarczy go ustawić tylko raz.

- Dzięki ekstremalnej sztywności materiału skorupy wszystkie impulsy sterowania bez strat przenoszone są na nartę – oznacza to najlepsze osiągi i doskonałą kontrolę narty.

- Bardzo lekki, wielowarstwowy skiturowy but wewnętrzny ID z wybiciami AUTOFIT gwarantuje stabilne trzymanie pięty, ciepło i ponadprzeciętną wygodę.

- Dzięki technologii MyFit, Quantum EVO W można indywidualnie dostosować do stopy.

- Wyprofilowana podeszwa wibramowa (rocker) z progresją twardości daje stabilność kroku w śniegu i podczas wspinaczki oraz przeniesienie sił bez luzów na wiązanie i nartę.

Właściwości:

 • WAGA 1020 g (SIZE 24.5 / SOLE LENGTH 275 mm)
 • ROZMIAR 225 - 275
 • SIZE RUN Half sizes only
 • FLEX R&D Flex
 • SZEROKOŚĆ 99
 • MATERIAŁ POLYAMIDE COMPOSITE CARBON/POLYAMIDE COMPOSITE
 • BUT WEWNĘTRZNY ID EVO PRO W
 • KLAMRA FREEBUCKLE
 • STRAP BUCKLE STRAP 40 mm
 • DALBELLO FIT CATEGORY medium_fit
Speedwall Multilayer Woodcore light

BONDED SHELL

 • Innowacyjna i wyjątkowa konstrukcja skorupy złożonej z dwóch połączonych połówek
 • Superlekki i ultrasztywny poliamid z włóknem węglowym
 • Anatomiczne podpiętki

ID LINER

100% personalizowane

W 100% personalizowane buty wewnętrzne. Formowanie termiczne trwa zaledwie 6-12 minut. Najlżejsze i najcieplejsze buty wewnętrzne znakomicie przenoszące energię dla najbardziej wymagających i zaawansowanych narciarzy.

3Dglass.jpg
Speedwall Multilayer Woodcore light

SPECJALNE TECHNOLOGIE W KOLEKCJI DAMSKIEJ

Damska kolekcja Dalbello to buty stworzone przez kobiety.

Damska linia butów narciarskich Dalbello została opracowana przez kobiety. Technicy, projektanci i członkowie zespołu Dalbello Freeski zajmują się inżynierią i projektowaniem produktów. Najlepsza włoska technologia projektowania zapewnia najlepszy produkt kobiecy na świecie.

Dodatkowe informacje o Buty narciarskie DALBELLO QUANTUM EVO W CLOUD/BLACK 2023

Przeznaczenie
Damskie
Twardość
R & D Flex
Gwarancja
2 lata
Klamry
FreeBuckle
Taśma ściągająca
Buckle Strap 40 mm

Specyficzne kody