Narty STOCKLI Laser SX + SRT12 Speed 2022

6 200,00 zł

Po prostu nie może zabraknąć Ci wspaniałych dni na nartach dzięki Laser SX. Możesz wybrać, w jaki sposób zamierzasz pokonać kolejny skręt. Szybkie lub łagodne skręty w średnim lub dużym promieniu - dzięki technologii Turtle Shell Racing ta narta dostosowuje się do twoich preferencji. Wycięcia w Titanalu umożliwiają komfortową jazdę podczas łagodnej jazdy na nartach i zazębianie się, aby zapewnić większą stabilność na trudniejszych stokach.

POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Długość nart
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

stockli banerSwiss Made
Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują.

Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.

 Stockli Laser Banner

Parametry jezdne:

Trasa: 100%
Miękki śnieg: 20%
Prędkość: 90%
Komfort: 50%

Dodatkowe informacje o Narty STOCKLI Laser SX + SRT12 Speed 2022

Przeznaczenie
Unisex
Taliowanie
119 - 70 - 99 mm
Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
ACL, SME, TGR, TR, TS
Wiązania
SALOMON SRT 12 Green/Black
Promień skrętu
149cm - 1,5m, 157cm - 12,9m, 165cm - 14,4m, 173cm - 16,0m, 181cm - 17,7m,

Specyficzne kody