Wiązania Freeride MARKER Squire 11 ID White 2020

580,00 zł
Lekkie wiązanie do freeridu i freestyle.
POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE DŁUGOŚCI NART? CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON? NEGOCJUJ CENĘ!  ZADZWOŃ +48 502266224
MONTAŻ I REGULACJA WIĄZAŃ + RZEP DO NART GRATIS*

Na życzenie Klienta montujemy wiązania, ustawiamy siłę wypięcia i dopasowujemy do buta. Aby prawidłowo wykonać te czynności potrzebujemy: długość skorupy buta (wyrażoną w milimetrach), wzrost, wagę, wiek narciarza oraz poziom umiejętności w skali 1-10. Wyżęj wymienione parametry możesz dołączyć w komentarzu do zamówienie, bądź wysłać do nas mailem.
*Nie dotyczy sprzętu skitour

Szerokość skistopa
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Wiązania freeride MARKER Squire 11 ID

Bardzo lekkie wiązania przykręcane do nart. Dzięki technologii SOLE.ID możemy regulować wysokość przodu wiązania, co sprawia, że wiązania są kompatybilne z każdym butem alpejskim i touringowym spełniającym normy ISO 5355 i ISO 9523! Masa wiązania skupiona jest blisko środka narty, co ułatwia wykonywanie tricków w snowparku. Wiązania Marker są szersze, niższe i krótsze od konkurencji, co zapewnia najlepszą transmisję sił sterujących, lepszą stabilność narciarza i mniejsze usztywnienie narty. Oś pięty wykonano z lekkiego aluminium, dzięki czemu zredukowano wagę wiązań, a zwiększono ich wytrzymałość. Przednia część wiązania posiada poziomo wstawioną sprężynę, która wraz z płytką antypoślizgową zapewnia niesamowicie precyzyjne działanie mechanizmu zwalniającego. Wiązania z funkcją Grip Walk, kompatybilne z nową podeszwą buta narciarskiego ułatwiającą chodzenie.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Waga: 1530 g (90), 1540 g (110),
  • Zakres Din/ISO: 3.0 - 11.0
  • Rekomendowana waga narciarza: 30 - 110 kg
  • Wysokość wiązań: 22 mm
  • Przednie wiązanie: Triple Pivot Light
  • Płytka poślizgowa: AFD Gliding Plate, stal nierdzewna, regulacja wysokości
  • Wiązanie tylne: Hollow Linkage

 

SOLE.ID
Jedno wiązanie, dwie normy butów. Nieważne jaki model nosisz, wszystkie wiązania SOLE.ID są kompatybilne z każdym butem narciarskim. Nie ma znaczenia czy preferujesz buty do narciarstwa zjadowego czy te z podeszwą do touringu, SOLE.ID dostosujesz w kilka sekund. Sekretem jest antypoślizgowa płyta z regulowaną wysokością stania, bardzo łatwa w montażu. SOLE ID spełnia normy ISO 5355 (buty zjazdowe) i ISO 9523 (buty z podeszwami do touringu).

AFD STAINLESS STEEL
Wszystkie wiązania Marker są wyposażone w ruchome AFD (płytka poślizgowa), dzięki czemu wypięcie jest niemal całkowicie wolne od ziemi, śniegu i lodu! Indywidualne dopasowanie AFD do miejsca montażu zapewnia doskonałą funkcjonalność - w racingu, skitouringu w wiązaniach dla dzieci.

HOLLOW LINKAGE HEEL
Piętę przeprojektowano od podstaw, aby zoptymalizować trzymanie dla wszystkich rodzajów podeszew alpejskich i turystycznych. Aluminiowa drążona oś oszczędza masę i maksymalizuje sztywność skrętną. Ta bardzo solidna konstrukcja pięty najlepiej nadaje się do najbardziej wymagających wymagań.

TRIPLE PIVOT ELITE TOE

Przedni bezpiecznik z dużą siłą wypięcia zapewnia doskonałe trzymanie przy freeridzie. Sprężyna umieszczona poziomo wraz z płytką podstawy wygiętą o 5 stopni zapewnia maksymalną absorbcję energii by zminimalizować ryzyko niechcianego wypięcia. Duża powierzchnia nośna optymalizuje przesył sił i pozwala na mocne wygięcie i naprężenie. W tym przedziale wagowym ta konstrukcja nie ma sobie równych.

Dodatkowe informacje o Wiązania Freeride MARKER Squire 11 ID White 2020

Gwarancja
2 lata
Konstrukcja
SOLE.ID

Specyficzne kody